Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko - tentokrát s Petrem Zapletalem

16.08.2019 | Ladislav Brslica

Na naši lavičku se vrací člověk z nejpovolanějších - Petr Zapletal. Společně s Mirou Sečněm se budou o odpovědnost za tým dělit rovným dílem.

Přestože Petra většina našich fanoušků dobře zná, dovolíme si o něm přinést pár informací a pochopitelně odpovědi na tradiční otázky ;).

Hráčská kariéra: Jiskra Otrokovice, TJ Vítkovice, Slušovice, Bratislava, Znojmo

Trenérská kariéra: Jiskra Otrokovice, Napajedla, Hulín

Koníčky:  zaměstnání

 

 1. Jak jste se těšil na staronové působení v SKB? 

Pro mě osobně se nic nemění. U dospělých se budeme společně s Mirkem Sečněm snažit aby poctivý tréninkový proces byl vidět v zápasech  na herním projevu a výsledcích. Stejně tak  dál budu spolupracovat se všemi trenéry mládeže našeho klubu na tom aby oddíl pokračoval na nastavených sportovních principech. 

 2. Jaký je cíl pro tuto sezónu?
Cíle jsou stejné jako každý rok bez ohledu jestli je trenérem Karel nebo Franta. Budeme zabudovávat vlastní odchovance a snažit se hrát fotbal, který by bavil trenéry, hráče samotné a v neposlední řadě i diváky, kteří se přijdou na fotbal do našeho areálu podívat.

 

3. Jak probíhala letní příprava?
Přípravu na novou sezonu jsme zahájili  16.7.2019, která ve většině případů probíhala v našem areálu. Do tréninku jsme zařadily v rámci zpestření dvě teambuldingové aktivity. Kluci trénovat chtějí, takže přípravu po této stránce můžeme hodnotit kladně ale až mistrovské zápasy ukážou jak dokážeme přenést poctivost z tréninkového procesu do zápasů o body.

 

4. Letos se můžeme těšit na několik tradičních derby, je nějaký soupeř, na kterého se obzvlášť těšíte?  
Každé utkání je výzvou a my se budeme těšit na každý zápas v soutěži. Samozřejmě jsou tu nově Napajedla a Kvasice, které do této soutěže patří a právě tyto střetnutí mohou díky vzájemné vzdálenosti zvýšit atraktivitu samotného utkání, zvlášť když se kluci mezi sebou znají a jsou kamarády.

 

5. Jsou nějaké  změny v kádru?

Do kabiny dospělých se přesunul ročník 2000 (Holman a Rusek) a do tréninkového procesu celý ještě dorostenecký ročník 2001 (Bršlica A., Štefka, Medek, Káňa, Plechač). Máme stále zájem o dva hráče, kteří chtějí posílit naše řady ale zatím nedošlo k dohodě oddílů. Z důvodu pracovního zaneprázdnění je na odchodu  pouze Večeřa Richard, který jedná s FC Žlutava.

 

 

A na závěr pár tradičních otázek na kabinu:

 

Kdo je podle Vás nejslušnější?

Nejslušnější a nejhodnější je zcela určitě můj trenérský kolega Mirek Sečeň. Jsem přesvědčen, že svých chováním může být a je příkladem pro naše hráče.

 

Kdo je největší dříč?

Nemusí to být všude pravidlem ale tady to platí, že nejpoctivější přístup ke všem povinnostem mají ti nejstarší, takže v naší kabině je to Zdeněk Ondráš.

 

Kdo si myslíte, že je největší srandista?

Kluci jsou mladí lidé se smyslem pro humor, který mi je blízký, takže to v kabině někdy před a po tréninku žije. Velmi humorní dokáží být na pozápasových akcích, takže věřím, že vždy udělají v zápase  maximum aby měli ideální prostor a atmosféru se bavit.

 

Koho byste tipl za nejlepšího tanečníka?

Zatím jsem neměl možnost vidět naše hráče na tanečním parketu, takže těžká otázka ale myslím si, že “dupáka” by mohla zvládnout většina kluků.

 

Děkujeme za odpovědi a přejeme hodně úspěchů s naším týmem ;).

 
Utkání

Muži A | Sobota 19.10.2019, 14:30
12. kolo
4:1
Baťov - Bystřice p.Host.
 
Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
VS.
Luhačovice - Baťov
 
Aktuální články
Na slovíčko - dnes s nejlepším kanonýrem dorostu posledních dvou sezón

K rozhovoru jsme si dnes vybrali jednu z vycházejících hvězd našeho klubu Adama Bršlicu, který v posledních dvou sezonách nabral skvělou...

 
Dorost rozstřílel Staré Město, hattrickem se blýskl Jirka Štefka

V souboji s dalším týmem ze špice tabulky nadělili naši dorostenci svému soupeři ze Starého Města nepopulární "rukavici"

 
Muži zdolali Bystřici až zlepšeným výkonem ve druhé půli

Do Otrokovic zavítali fotbalisté z Bystřice pod Hostýnem, kteří dokázali v první půli držet s domácím Baťovem krok. Do vedení hosty...

 
Sdružený tým dorostu naložil Březnici celý půltucet
 
Mladší žáci otočili zápas a v koncovce strhli vítězství na svou stranu
 
Starší žáci ve Valašských Kloboukách neuspěli
 
Reprezentace ČR U-21 na baťovském areále
 
Nulovou bilanci tohoto víkendu zachránil alespoň sdružený tým dorostu
 
Dorostenci v souboji s druhým týmem tabulky tahali za kratší konec
 
Pod Buchlovem nám to nejde, v Boršicích jsme padli v nastaveném čase
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS