Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko - tentokrát s Petrem Zapletalem

16.08.2019 | Ladislav Brslica

Na naši lavičku se vrací člověk z nejpovolanějších - Petr Zapletal. Společně s Mirou Sečněm se budou o odpovědnost za tým dělit rovným dílem.

Přestože Petra většina našich fanoušků dobře zná, dovolíme si o něm přinést pár informací a pochopitelně odpovědi na tradiční otázky ;).

Hráčská kariéra: Jiskra Otrokovice, TJ Vítkovice, Slušovice, Bratislava, Znojmo

Trenérská kariéra: Jiskra Otrokovice, Napajedla, Hulín

Koníčky:  zaměstnání

 

 1. Jak jste se těšil na staronové působení v SKB? 

Pro mě osobně se nic nemění. U dospělých se budeme společně s Mirkem Sečněm snažit aby poctivý tréninkový proces byl vidět v zápasech  na herním projevu a výsledcích. Stejně tak  dál budu spolupracovat se všemi trenéry mládeže našeho klubu na tom aby oddíl pokračoval na nastavených sportovních principech. 

 2. Jaký je cíl pro tuto sezónu?
Cíle jsou stejné jako každý rok bez ohledu jestli je trenérem Karel nebo Franta. Budeme zabudovávat vlastní odchovance a snažit se hrát fotbal, který by bavil trenéry, hráče samotné a v neposlední řadě i diváky, kteří se přijdou na fotbal do našeho areálu podívat.

 

3. Jak probíhala letní příprava?
Přípravu na novou sezonu jsme zahájili  16.7.2019, která ve většině případů probíhala v našem areálu. Do tréninku jsme zařadily v rámci zpestření dvě teambuldingové aktivity. Kluci trénovat chtějí, takže přípravu po této stránce můžeme hodnotit kladně ale až mistrovské zápasy ukážou jak dokážeme přenést poctivost z tréninkového procesu do zápasů o body.

 

4. Letos se můžeme těšit na několik tradičních derby, je nějaký soupeř, na kterého se obzvlášť těšíte?  
Každé utkání je výzvou a my se budeme těšit na každý zápas v soutěži. Samozřejmě jsou tu nově Napajedla a Kvasice, které do této soutěže patří a právě tyto střetnutí mohou díky vzájemné vzdálenosti zvýšit atraktivitu samotného utkání, zvlášť když se kluci mezi sebou znají a jsou kamarády.

 

5. Jsou nějaké  změny v kádru?

Do kabiny dospělých se přesunul ročník 2000 (Holman a Rusek) a do tréninkového procesu celý ještě dorostenecký ročník 2001 (Bršlica A., Štefka, Medek, Káňa, Plechač). Máme stále zájem o dva hráče, kteří chtějí posílit naše řady ale zatím nedošlo k dohodě oddílů. Z důvodu pracovního zaneprázdnění je na odchodu  pouze Večeřa Richard, který jedná s FC Žlutava.

 

 

A na závěr pár tradičních otázek na kabinu:

 

Kdo je podle Vás nejslušnější?

Nejslušnější a nejhodnější je zcela určitě můj trenérský kolega Mirek Sečeň. Jsem přesvědčen, že svých chováním může být a je příkladem pro naše hráče.

 

Kdo je největší dříč?

Nemusí to být všude pravidlem ale tady to platí, že nejpoctivější přístup ke všem povinnostem mají ti nejstarší, takže v naší kabině je to Zdeněk Ondráš.

 

Kdo si myslíte, že je největší srandista?

Kluci jsou mladí lidé se smyslem pro humor, který mi je blízký, takže to v kabině někdy před a po tréninku žije. Velmi humorní dokáží být na pozápasových akcích, takže věřím, že vždy udělají v zápase  maximum aby měli ideální prostor a atmosféru se bavit.

 

Koho byste tipl za nejlepšího tanečníka?

Zatím jsem neměl možnost vidět naše hráče na tanečním parketu, takže těžká otázka ale myslím si, že “dupáka” by mohla zvládnout většina kluků.

 

Děkujeme za odpovědi a přejeme hodně úspěchů s naším týmem ;).

 
Utkání

Muži A | Neděle 18.08.2019, 16:30
3. kolo
4:2
Baťov - Provodov
 
Muži A | Neděle 25.08.2019, 16:30
4. kolo
VS.
Nedašov - Baťov
 
Aktuální články
V neděli 25.8. od 10:00 dorostenecké derby s Viktorkou!

Zveme vás na nedělní předobědový fotbalový zápas, ve kterém se naši dorostenci v místním derby od 10:00 hod. utkají s dorostem Viktorky.

 
Vítězná příprava ml.žáků

Mladší žáci si k přípravnému zápasu pozvali své vrstevníky z Pasek.

 
V poháru postupujeme do čtvrtfinále

Ve středu 21.8. jsme v Nedachlebicích odehráli osmifinálový zápas Poháru Zlínského KFS, po hladkém vítězství postupujeme do dalšího...

 
Sdružený tým dorostu Tlumačov / SKB vstoupil do soutěže vítězně
 
Dorost v Loukách padl až na penalty
 
Přestřelka s Provodovem přinesla 3 body našim barvám
 
Rozhovor s Mužem 2.kola R.Vitáskem
 
Na úvod plný bodový zisk z Nevšové
 
Vítězná příprava dorostu
 
2.kolo Poháru Zlínského KFS úspěšnou generálkou
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS