Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V poháru postupujeme do čtvrtfinále

22.08.2019 | Ladislav Brslica

Ve středu 21.8. jsme v Nedachlebicích odehráli osmifinálový zápas Poháru Zlínského KFS, po hladkém vítězství postupujeme do dalšího kola, kde ve čtvrtfinále narazíme na Dolní Němčí.

TJ NEDACHLEBICE - SK BAŤOV   0 : 4  (0:1)

branky: 9.(p.), 61. M.Zapletal, 55., 64. M.Vitásek

NED: Hájek (B) - Bartoš, Hubál (58. Hubáček), Kadlčák, Klvaňa, Pisklák, Ryška, Lapčík, Sedlář, Šuranský, Škrášek

SKB: Dvořák (B) - Rusek (73. Štefka), Bršlica P., Bína, Holman (68. Zapletal V.), Zapletal M., Kašík, Vitásek M. (79. Bršlica A.), Žáček, Ondráš (86. Plechač), Sotolář

ŽK: 9. Klvaňa, 44. Šuranský, 63. Sedlář, 68.Pisklák, 83. Škrášek - 41. Bršlica P., 88. Bršlica A.

ČK: 70. Bršlica P.

diváků: 99

rozhodčí: Tomáš Svoboda - Radim Doležal, Michal Štulíř, delegát Miloslav Brtníček


Od počátku zápasu jsme domácí zatlačili a výsledkem byla brejková situace Martina Zapletala, kterého ve vápně zastavil Klvaňa jen za cenu faulu, následnou penaltu sám faulovaný bezpečně proměnil. Baťov se dál snažil o nátlakovou kombinační hru, dobře bránící Nedachlebice je však již do žádných šancí nepouštěly a tak se hra postupně srovnala. Nejblíže k vyrovnání měli domácí při lehkovážném zaváhání Huberta Dvořáka v brance SKB, střela z velkého úhlu se však mezi tři tyče nevešla.
Druhá půle se opět hrála dle oranžových not, hosté se stále častěji dostávali do šancí a když v 55.minutě zvýšil Vitásek na 2:0, bylo zřejmé, že si výhru již vzít nenechají. Přesto se domácí nevzdávali a zejména rychlonohý Sedlář  beky Baťova pěkně proháněl, v 60.minutě se dokonce dožadoval penalty po souboji s golmanem Dvořákem, sudí však byl blízko a situaci posoudil správně - hrálo se dál. Hosté se vzápětí v rozmezí 3 minut prosadili hned dvakrát a definitivně tak rozhodli o postupujícím, utkání se však v rukavičkách nedohrávalo a krom několika žlutých karet došlo bohužel i na tu červenou, kterou si trochu zbytečně odnesl kapitán baťovských Pavel Bršlica. Je to škoda o to větší, že svému týmu bude chybět v následujícím mistrovském utkání v Nedašově, kde nás určitě nečeká nic lehkého...

 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS