Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční fotbálek se blíží, soupisky odtajněny !!!

04.12.2019 | Ladislav Brslica

Stejně jako vloni tak i letos se o Vánocích můžeme těšit na tradiční Vánoční fotbálek. Po loňském úspěchu, kdy se pod patronací našeho odchovance Kuby Jugase vybralo na dobročinné účely 100.000 Kč můžeme na dobrou věc přispět i letos, potkáme se opět v tradičním čase, a to 25.12. od 10:00 hod. ;).

Soupisky obou týmů si můžete prohlédnout ve fotogalerii !!!

Tento ročník je věnován rodině Hráčkově z Kunovic, kterým se předčasně narodila trojčátka Viktorka, Amálka a Žofinka. Tyhle malé holčičky si na svět přinesly řadu vážných zdravotních potíží. Jejich velkou nadějí jsou intenzivní neurorehabilitační pobyty, díky kterým holčičky dělají velké pokroky. Jeden takový pobyt vyjde na 200.000-250.000,- což je neskutečná suma a proto potřebují naši a Vaši pomoc. Jejich příběh Vám ještě přineseme.

 

Druhým projektem je podpora nadace Debra ČR, která pomáhá lidem se vzácným onemocněním kůže, v Česku nazývaným nemoc motýlích křídel. Tato dědičná choroba patří mezi tzv. vzácná onemocnění a u nás ji trpí přibližně 300 lidí, v současnoti ji nelze zcela výlečit.

 

Na co se můžete těšit? Soupisky Vám ještě neodtajníme, ať pro Vás máme ještě nějaké překvapení, a na to si určitě počkejte, protože nám přislíbil účast i hráč, který okusil i atmosféru slavné Ligy Mistrů.

Součástí bude slosovatelný program o spoustu hodnotných fotbalových cen. Celý výtežek z prodeje programů jde na pomoc výše uvedeným.

 

Co můžete v této tombole získat? Jsou to podepsané dresy hráčů:

Alexe Krále - Spartaku Moskva

Josefa Hušbauera - SK Slavia Praha (dres z LM)

Tomáš Souček - věnoval dres reprezentace ČR

David Limberský - FC Viktoria Plzeň

Adam Hložek - AC Sparta Praha

Michal Sadílek - PSV Eindhoven

Vladimír Darida - Hertha Berlín

Marek Matějovský - FK Mladá Boleslav

Tomáš Hájek - Vitesse Arnhem

Jan Lašťůvka - FC Baník Ostrava

Petr Jiráček - FC Fastav Zlín

Tomáš Hübsman- FK Jablonec,

 

dále také podepsaná kšiltovka trenéra Jindřicha Trpišovského,podepsané kopačky Jana Sýkory z FK Jablonec,podepsané rukavice Ondřeje Koláře ze Slavie Praha či dres Michala Nagye z Panthers Otrokovice, kteří působí v české nejvyšší florbalové lize.

 

Jsou to určitě nevšední suvenýry, a tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám darovali dres či jiný suvenýr, který pomůže dobré věci️.

 

Tešíme se na Vás a pojďme společně pomáhat

 
Utkání

Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Muži A | Sobota 11.04.2020, 15:30
18. kolo
VS.
Napajedla - Baťov
 
Aktuální články
Zázrak se nekoná, sezóna 2019/20 byla dneškem ukončena

Očekávané se bohužel stalo skutkem, na svém úterním zasedání se vedení FAČR usneslo, že všechny amatérské soutěže budou ukončeny,...

 
Snad se už v květnu budeme prohánět na hřišti, přeje si P.Zapletal

Zlínský krajský fotbalový svaz je v těchto dnech zavřený, ovšem funkcionáři „jarním spánkem“ neusnuli. A protože je jedním z...

 
Naše "Stay At Home Challenge" boduje ve Zlínském deníku

Naši hráči si udržují dobrou náladu a snad i formu všemi možnými způsoby, jeden z nich neunikl pozornosti redaktora Zlínského deníku

 
Veškeré tréninkové jednotky jsou dočasně zrušeny!!!
 
Koronavirus ruší zápasy i našeho KFS - start jarní části ODLOŽEN
 
V přípravě nás prověřily Napajedla
 
Město Otrokovice ocenilo Jirku Veselého
 
Náš klub chystá pro děti letní Příměstský fotbalový kemp
 
Dorost zakončil své soustředění na Slovensku dvěma přátelskými zápasy
 
Žáci úspěšně pokračují v přípravě na jaro
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS