Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci do třetice na bedně - tentokrát bronzoví

18.02.2020 | Ladislav Brslica

Mladší žáci se vezou na úspěšné halové vlně a na třetím turnaji v řadě obsadili pozici mezi třemi nejlepšími

Turnaj mladších žáků v Napajedlích 16.2.2020

8 mužstev bylo rozlosováno do dvou skupin. SK Baťov 1930 se dostal do skupiny A a to s Napajedly A (výhra 1:0, gól vstřelil Krkoška), druhý zápas jsme hráli s Halenkovicemi (výhra 4:0, góly Pospíšek, Krkoška, Zábojník, Olšák). Poslední zápas ve skupině jsme remizovali s týmem Slovácké dívky 0:0 po famózním výkonu golmanky Slovácka, která po zásluze dostala trofej pro nejlepšího gólmana turnaje.
Tak jsme šli do play-off z prvního místa ze skupiny a nastoupili jsme proti druhému ze skupiny B, kterým byla Viktoria Otrokovice. Zde jsme dostali jediný gól a zaznamenali jedinou prohru v turnaji, která nás poslala do boje o třetí místo. O to víc bolelo, že gól padl po špatné rozehrávce našeho autu.
Takže na závěr jsme se opět utkali s A týmem Napajedel. Tento zápas jsme díky brankám Data a Zábojníka vyhráli 2:0 a obsadili tak konečné 3.místo.

Celá soupiska: brankář Švenda, Valouch, Zpěvák, Krkoška, Olejníček, Pospíšek, Gajdošík, Marčík, Olšák, Dat a Zábojník. Trenér Janeba , Válek.

 

"Myslím, že se kluci nemají za co stydět - je to třetí turnaj po sobě, kde jsou na bedně. Vybírá se s dvaceti čtyř hráčů - ti co byli minule pouští místo těm, co ještě nebyli. Nikdo není zvýhodňován a tyto turnaje nám jen dokazují, že máme velmi pěkně vyrovnaný kádr mladších žáků.  Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu, rodičům za pěknou diváckou kulisu."  Válek Vilém vedoucí mužstva.

 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
Muži vyrazí na přípravný turnaj do Lubné

V rámci letní přípravy se naši muži v sobotu 11.7. představí na tradičním turnaji Memoriál ing. Simona Musila v Lubné

 
Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!

Sezóna 2019-20 je definitivně za námi, doufejme že ta příští se již odehraje jak se sluší a patří - bez žádných zákazů a omezení -...

 
Turnaj přípravek Bobik Cup v Hluku

Poslední červnovou sobotu završily sezónu i naše přípravky, když si odskočily na turnaj do Hluku, kde se utkaly i s týmy, s nimiž se...

 
Zakončení sezóny se opět nadmíru vydařilo
 
Žáci se ma závěr sezóny utkali s Napajedly
 
Dorostu se na Gazda Cupu v Uherském Brodě příliš nevedlo
 
Turnaj ml. žáků a st. přípravek v Tlumačově nám úspěch nepřinesl
 
Oba žákovské týmy si se Starým Městem poradily
 
Mladší žáci v Bojkovicích bramboroví
 
Dorost v přípravě vysoko porazil Kozlovice
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS