Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci do třetice na bedně - tentokrát bronzoví

18.02.2020 | Ladislav Brslica

Mladší žáci se vezou na úspěšné halové vlně a na třetím turnaji v řadě obsadili pozici mezi třemi nejlepšími

Turnaj mladších žáků v Napajedlích 16.2.2020

8 mužstev bylo rozlosováno do dvou skupin. SK Baťov 1930 se dostal do skupiny A a to s Napajedly A (výhra 1:0, gól vstřelil Krkoška), druhý zápas jsme hráli s Halenkovicemi (výhra 4:0, góly Pospíšek, Krkoška, Zábojník, Olšák). Poslední zápas ve skupině jsme remizovali s týmem Slovácké dívky 0:0 po famózním výkonu golmanky Slovácka, která po zásluze dostala trofej pro nejlepšího gólmana turnaje.
Tak jsme šli do play-off z prvního místa ze skupiny a nastoupili jsme proti druhému ze skupiny B, kterým byla Viktoria Otrokovice. Zde jsme dostali jediný gól a zaznamenali jedinou prohru v turnaji, která nás poslala do boje o třetí místo. O to víc bolelo, že gól padl po špatné rozehrávce našeho autu.
Takže na závěr jsme se opět utkali s A týmem Napajedel. Tento zápas jsme díky brankám Data a Zábojníka vyhráli 2:0 a obsadili tak konečné 3.místo.

Celá soupiska: brankář Švenda, Valouch, Zpěvák, Krkoška, Olejníček, Pospíšek, Gajdošík, Marčík, Olšák, Dat a Zábojník. Trenér Janeba , Válek.

 

"Myslím, že se kluci nemají za co stydět - je to třetí turnaj po sobě, kde jsou na bedně. Vybírá se s dvaceti čtyř hráčů - ti co byli minule pouští místo těm, co ještě nebyli. Nikdo není zvýhodňován a tyto turnaje nám jen dokazují, že máme velmi pěkně vyrovnaný kádr mladších žáků.  Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu, rodičům za pěknou diváckou kulisu."  Válek Vilém vedoucí mužstva.

 
Utkání

Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Muži A | Pátek 03.04.2020, 18:30
17. kolo
VS.
Baťov - Nedašov
 
Aktuální články
Snad se už v květnu budeme prohánět na hřišti, přeje si P.Zapletal

Zlínský krajský fotbalový svaz je v těchto dnech zavřený, ovšem funkcionáři „jarním spánkem“ neusnuli. A protože je jedním z...

 
Naše "Stay At Home Challenge" boduje ve Zlínském deníku

Naši hráči si udržují dobrou náladu a snad i formu všemi možnými způsoby, jeden z nich neunikl pozornosti redaktora Zlínského deníku

 
Veškeré tréninkové jednotky jsou dočasně zrušeny!!!

Přestože bychom rádi řešili radostnější záležitosti, situace u nás i ve světě nás nutí ke spoustě nepopulárních opatření, jako je...

 
Koronavirus ruší zápasy i našeho KFS - start jarní části ODLOŽEN
 
V přípravě nás prověřily Napajedla
 
Město Otrokovice ocenilo Jirku Veselého
 
Náš klub chystá pro děti letní Příměstský fotbalový kemp
 
Dorost zakončil své soustředění na Slovensku dvěma přátelskými zápasy
 
Žáci úspěšně pokračují v přípravě na jaro
 
Dorost nabírá fyzičku na soustředění v západních Tatrách
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS