Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Benefice se nadmíru vydařila

26.12.2018 | Ladislav Brslica

SK Baťov 1930 - Výběr Kraje JJ 5:15 (2:4)

branky: Skyba 2, Bršlica A., Rusek, Sotolář - Železník 5, Poznar 3, Havlík 2, Bartolomeu, Motal, Jeleček, Konečník, Houser

sestavy:

SKB: Medek (B) - Kopřiva, Bršlica P., Bína, Novák, Bršlica A., Skyba, Zapletal M., Kašík, Vitásek M., Zapletal P., Rusek, Večeřa, Káňa, Sotolář, Spurný D., trenér Krajča Pavel

Výběr Kraje JJ: Šiška (B) - Bartolomeu, Dostál, Holík, Novák O., Poznar, Železník, Červenka B., Červenka P., Motal, Jugas, Havlík, Jeleček, Drábek, Konečník, Valenta, Houser, Fabík Vl., Fabík Vl.ml., Koubský, Spurný M., trenér Chytrý Jiří

Tradiční Vánoční fotbálek s benefičním podtextem se letos nadmíru vydařil. V zápase, ve kterém o samotný výsledek tentokrát až tak moc nešlo, se představila plejáda prvoligových hráčů zejména z Fastavu Zlín, ale i např. ze Slavie Praha, či FC Slovácka, doplněni o hráče Zbrojovky Brno, HS Kroměříže, ale třeba i konkurenčních Skaštic.

Co se však podařilo především bylo naplnění samotné myšlenky tohoto zápasu, a to vybrat zajímavý finanční obnos na podporu dvouleté holčičky Valentínky z Otrokovic bojující se zákeřnou nemocí a nadace Šance, která podobně nemocným dětem intenzivně pomáhá.

Na naše poměry rekordní návštěva přinesla i rekordní výtěžek - v součtu příspěvku od sponzorů, příspěvku z obou kabin, dobrovolného vstupného a výtěžku z tomboly se podařilo získat až nečekaně vysokou částku, a to více než 95.500 Kč, na což sympaticky zareagoval hlavní organizátor celé akce Kuba Jugas a částku zaokrouhlil na úctyhodných 100.000,- Kč, které se pak předem dohodnutým klíčem mezi malou Valentinku a nadaci Šance rozdělily.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se na Boží hod přišli podívat na pěkný fotbal a zároveň podpořit dobrou věc, opravdu účast i celkový výnos předčily naše očekávání a budeme rádi, když se nám podaří na tento úspěch navázat i za rok, potažmo v letech příštích.

Zároveň bychom rádi poděkovali hlavním organizátorům celé akce, jimiž byli Kuba Jugas, Lukáš Motal, Dan Spurný a Alda Skyba, velký dík patří i více než desítce dalších, kteří s akcí nezištně pomohli.

Postupně budou doplněny další fotografie, prosíme o trpělivost ;) 
Utkání

Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Muži A | Pátek 05.06.2020, 18:30
26. kolo
VS.
Baťov - Luhačovice
 
Aktuální články
Také vám chybí fotbal? Zveme vás alespoň na přátelská utkání

Vzhledem ke zrušení zbytku jarní části fotbalových soutěží vyznívá tato sezóna tak trochu do ztracena, na ostrá mistrovská utkání si...

 
Také žáci již v "normálním" tréninkovém procesu

Také naši žáci se po dlouhé pauze opět začali organizovaně připravovat na další sezonu.

 
Fotbalové dění na Baťově opět ožilo

Hráči všech kategorií SKB se konečně dočkali, v tomto týdnu se opět rozběhl fotbalový život - byť zatím jen co se tréninků týče.

 
Srdečně vás zveme na Valnou hromadu SKB, která se koná 4.6.2020
 
Konečně dobré zprávy - SKB restartuje tréninky ve všech kategoriích
 
Květnový turnaj přípravek dle očekávání odložen
 
Zázrak se nekoná, sezóna 2019/20 byla dneškem ukončena
 
Snad se už v květnu budeme prohánět na hřišti, přeje si P.Zapletal
 
Naše "Stay At Home Challenge" boduje ve Zlínském deníku
 
Veškeré tréninkové jednotky jsou dočasně zrušeny!!!
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS