Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Benefice se nadmíru vydařila

26.12.2018 | Ladislav Brslica

SK Baťov 1930 - Výběr Kraje JJ 5:15 (2:4)

branky: Skyba 2, Bršlica A., Rusek, Sotolář - Železník 5, Poznar 3, Havlík 2, Bartolomeu, Motal, Jeleček, Konečník, Houser

sestavy:

SKB: Medek (B) - Kopřiva, Bršlica P., Bína, Novák, Bršlica A., Skyba, Zapletal M., Kašík, Vitásek M., Zapletal P., Rusek, Večeřa, Káňa, Sotolář, Spurný D., trenér Krajča Pavel

Výběr Kraje JJ: Šiška (B) - Bartolomeu, Dostál, Holík, Novák O., Poznar, Železník, Červenka B., Červenka P., Motal, Jugas, Havlík, Jeleček, Drábek, Konečník, Valenta, Houser, Fabík Vl., Fabík Vl.ml., Koubský, Spurný M., trenér Chytrý Jiří

Tradiční Vánoční fotbálek s benefičním podtextem se letos nadmíru vydařil. V zápase, ve kterém o samotný výsledek tentokrát až tak moc nešlo, se představila plejáda prvoligových hráčů zejména z Fastavu Zlín, ale i např. ze Slavie Praha, či FC Slovácka, doplněni o hráče Zbrojovky Brno, HS Kroměříže, ale třeba i konkurenčních Skaštic.

Co se však podařilo především bylo naplnění samotné myšlenky tohoto zápasu, a to vybrat zajímavý finanční obnos na podporu dvouleté holčičky Valentínky z Otrokovic bojující se zákeřnou nemocí a nadace Šance, která podobně nemocným dětem intenzivně pomáhá.

Na naše poměry rekordní návštěva přinesla i rekordní výtěžek - v součtu příspěvku od sponzorů, příspěvku z obou kabin, dobrovolného vstupného a výtěžku z tomboly se podařilo získat až nečekaně vysokou částku, a to více než 95.500 Kč, na což sympaticky zareagoval hlavní organizátor celé akce Kuba Jugas a částku zaokrouhlil na úctyhodných 100.000,- Kč, které se pak předem dohodnutým klíčem mezi malou Valentinku a nadaci Šance rozdělily.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se na Boží hod přišli podívat na pěkný fotbal a zároveň podpořit dobrou věc, opravdu účast i celkový výnos předčily naše očekávání a budeme rádi, když se nám podaří na tento úspěch navázat i za rok, potažmo v letech příštích.

Zároveň bychom rádi poděkovali hlavním organizátorům celé akce, jimiž byli Kuba Jugas, Lukáš Motal, Dan Spurný a Alda Skyba, velký dík patří i více než desítce dalších, kteří s akcí nezištně pomohli.

Postupně budou doplněny další fotografie, prosíme o trpělivost ;) 
Utkání

Muži A | Sobota 18.05.2019, 17:00
23. kolo
1:2
FC Brumov - Baťov
 
Muži A | Pátek 24.05.2019, 18:30
24. kolo
VS.
Baťov - Juřinka
 
Aktuální články
Mladší žáci opět vítězně

Mladší žáci pokračují ve vítězné sérii a připsali si třetí vítezství v řadě

 
Starší žáci proti Rožnovu neuspěli

Starší žáci nenavázali na vysokou výhru z dohrávky proti Viktorce a svému soupeři na domácím hřišti podlehli

 
Veselka oslavil "70"

Tento měsíc oslavil Jiří Veselý významné životní jubileum.

 
Vydřená výhra dorostu s posledním týmem tabulky
 
Příjemný bodový import mužů z Brumova
 
Mladší žáci přivezli z derby s Viktorkou 2 body
 
Starší žáci městského rivala nešetřili
 
Ze žákovských mužstev tentokrát úspěšnější ti mladší
 
Starší žáci z Bojkovic body nepřivezli
 
Muži zapsali třetí porážku v řadě
 
Tabulky
Partneři 
SK Baťov - kontakt: email@email.cz RSS