Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Benefice se nadmíru vydařila

26.12.2018 | Ladislav Brslica

SK Baťov 1930 - Výběr Kraje JJ 5:15 (2:4)

branky: Skyba 2, Bršlica A., Rusek, Sotolář - Železník 5, Poznar 3, Havlík 2, Bartolomeu, Motal, Jeleček, Konečník, Houser

sestavy:

SKB: Medek (B) - Kopřiva, Bršlica P., Bína, Novák, Bršlica A., Skyba, Zapletal M., Kašík, Vitásek M., Zapletal P., Rusek, Večeřa, Káňa, Sotolář, Spurný D., trenér Krajča Pavel

Výběr Kraje JJ: Šiška (B) - Bartolomeu, Dostál, Holík, Novák O., Poznar, Železník, Červenka B., Červenka P., Motal, Jugas, Havlík, Jeleček, Drábek, Konečník, Valenta, Houser, Fabík Vl., Fabík Vl.ml., Koubský, Spurný M., trenér Chytrý Jiří

Tradiční Vánoční fotbálek s benefičním podtextem se letos nadmíru vydařil. V zápase, ve kterém o samotný výsledek tentokrát až tak moc nešlo, se představila plejáda prvoligových hráčů zejména z Fastavu Zlín, ale i např. ze Slavie Praha, či FC Slovácka, doplněni o hráče Zbrojovky Brno, HS Kroměříže, ale třeba i konkurenčních Skaštic.

Co se však podařilo především bylo naplnění samotné myšlenky tohoto zápasu, a to vybrat zajímavý finanční obnos na podporu dvouleté holčičky Valentínky z Otrokovic bojující se zákeřnou nemocí a nadace Šance, která podobně nemocným dětem intenzivně pomáhá.

Na naše poměry rekordní návštěva přinesla i rekordní výtěžek - v součtu příspěvku od sponzorů, příspěvku z obou kabin, dobrovolného vstupného a výtěžku z tomboly se podařilo získat až nečekaně vysokou částku, a to více než 95.500 Kč, na což sympaticky zareagoval hlavní organizátor celé akce Kuba Jugas a částku zaokrouhlil na úctyhodných 100.000,- Kč, které se pak předem dohodnutým klíčem mezi malou Valentinku a nadaci Šance rozdělily.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se na Boží hod přišli podívat na pěkný fotbal a zároveň podpořit dobrou věc, opravdu účast i celkový výnos předčily naše očekávání a budeme rádi, když se nám podaří na tento úspěch navázat i za rok, potažmo v letech příštích.

Zároveň bychom rádi poděkovali hlavním organizátorům celé akce, jimiž byli Kuba Jugas, Lukáš Motal, Dan Spurný a Alda Skyba, velký dík patří i více než desítce dalších, kteří s akcí nezištně pomohli.

Postupně budou doplněny další fotografie, prosíme o trpělivost ;) 
Utkání

Muži A | Pátek 07.06.2019, 18:30
26. kolo
1:2
Baťov - Bystřice p.Host.
 
Muži A | Pátek 14.06.2019, 17:30
14. kolo
4:1
Boršice - Baťov
 
Aktuální články
První příprava v Nedachlebicích skončila porážkou

V Nedachlebicích jsme vedli už 2:0, domácí však do poločasu snížili a po přestávce využili  prostřídání v našem týmu k...

 
Letní příprava mužů a dorostu zahájena

Letní přípravu, která bude letos tradičně velmi krátká, zahájili naši muži i dorostenci.

 
Jsme vidět i v médiích - reportáž o našem klubu

Server "Mujprvnigol" o nás natočil zajímavou prezentaci sdílenou na sociálních sítích.

 
Užijte si krásné léto !!!
 
Závěrečná rekapitulace sezóny 2018/19
 
Také mládežníci se loučili s úspěšnou sezónou
 
Muži si závěrečnou náležitě užili
 
Přátelské utkání se zlínskými Berany dopadlo na výbornou
 
Muži zakončili sezónu porážkou v Boršicích
 
Žákům se poslední kolo nepovedlo...
 
Tabulky
Partneři

 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS