Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V oslabené sestavě muži na Luhačovice nestačili.

22.10.2018 | Ladislav Brslica

Bez několika hráčů základní sestavy naši muži Luhačovicím vzdorovali statečně, bohužel v prvním poločase jim hrubými chybami nabídli vedení, které si přes náš zlepšený výkon v druhé půli už zkušení hosté vzít nenechali.

12. kolo | Pátek 19.10.2018, 17:30 | SAB

SK Baťov - FK Luhačovice

1:3

0:2

Branky: 53. Sotolář - 28. Slobodian, 35. Popelka, 73. Pešek

Žluté karty: Bršlica P., Žáček, Sotolář - Kořenek J.

Rozhodčí: Vít Ondráš - Ondřej Vlk, Martin Zelený

Diváci: 65

SK Baťov: Dvořák (B) - Večeřa (80. Bršlica A.), Bršlica P., Kopřiva (46. Zikmund), Novák, Krajča, Kašík, Žáček (88. Štefka J.), Ondráš, Bína, Sotolář

FK Luhačovice: Švec (B) - Kořenek J., Suchý, Kryšpín, Polách (90. Kořenek M.), Popelka, Červenka, Pavlíček M. (87. Zámorský), Pavlíček V., Bernátek (75. Talaš), Slobodian (42. Pešek)

Komentář

V pátečním podvečeru se hrálo tradičně utkání na umělé trávě v Otrokovicích, kdy místní SK Baťov přívítal celek z lázeňských Luhačovic. Trenér hostí Jan Jelínek sliboval po nevydařených výsledcích v posledních kolech restart svého týmu a tato léčba jaksepatří zabrala. Hosty poslal do vedení Rosťa Slobodian a do půle přidali ještě druhou trefu. Domácí celek utkání ještě zdramatizoval mladičkým Sotolářem, ale poslední slovo měli Luhačovjané, kdy Pešek pečetil výhru hostí.

Ohlasy

"V pátečním podvečeru se na Baťově odehrálo utkání průměrné úrovně. U obou mužstev byla znát absence několika hráčů a tak utkání postrádalo tempo i kvalitu. V prvním poločase domácí udělali dvě hrubé chyby, které soupeř dokázal potrestat. Ve druhém poločase Baťov zvýšil aktivitu a hostující mužstvo dokázali dostat pod tlak, ale více než snižující branku Sotolářem se jim dát nepodařilo. Domácí neodehráli dobré utkání hlavně v prvním poločase a tak hosté zvítězili zaslouženě."

Hodnocení funkcionářů Luhačovic: Obě mužstva nastoupili do utkání s vícero absencemi. První šanci měl Batov, po autovem vhazování se k zakončení dostal jeden z domácích, přeloboval Šveca, balón naštěstí pro nas skončil na břevne. Pak jsme se k několika zakončením dostali také my. První branka však padla ve 28. minutě. Lehká střela vypadla domácímu brankáři, nejrychleji se zorientoval Slobodian a jeho dorážka znamenala naše vedení. Domácí gólman svoji chybu napravil o pár minút později, kdy nejdříve vyrazil tečovaný přímý kop Polácha a pak i dorážku V. Pavlíčka z těsné blízkosti. Pak ziskal balón Popelka, navedl ho k bráně a po jeho zakončení bylo 0:2. Do druhé půle nastoupili domácí s cílem zápas otočit a v prvních minutách nás zatlačili. Výsledkem byl kontaktní gól a pak nebezpečné zakončení, které Švec fantasticky vyrazil na roh. Do otevřené obrany Batova jsme dělali nebezpečné výpady a po jedněm z nich nam přinesl gól Peška na 1:3 uklidnění. Do konca zápasu jsme měli ještě 2 čisté šance, stav se však nezměnil a po dvou porážkách jsme opět bodovali naplno.

Jan Jelínek, trenér Luhačovic: "Podali jsme zodpovědný výkon, hráči dodrželi pokyny, bojovali a odměnou jsou pro nás důležité tři body. Hráli jsme dnes trochu více ze zadu, v bloku a po zisku balónu jsme chtěli jít do rychlého přechodu. To se nám dařilo, byli jsme trpěliví a kompaktní, dva góly padly právě po brejkovych situacích. Jsme spokojeni s přístupem, vícero individuálních výkonů bylo nadstandardních, vítězství nám pomůže v přípravě na dva poslední podzimní zapasy."

Suchopárek, Koller, Horňák v neděli 18.11.2018 na Sportovním areále Baťov

Jedinečná možnost podívat se na otevřený trénink naší dorostenecké reprezentace!

Repezentace ČR - U19 na Sportovním areále Baťov

Na našem domácím hřišti přivítáme další vzácnou návštěvu - náš reprezentační výběr do 19 let.

Žáci v posledním podzimním kole ve Zlíně neuspěli

V posledním kole podzimní části krajského přeboru žáků nastoupili baťovští na Pasekách proti zlínskému "B-čku", bohužel ani jeden ze...