V tradičně vyhecovaném derby se utkaly týmy z popředí tabulky a díky zlepšenému výkonu v druhé půli byli úspěšnější dorostenci z Baťova.

12. kolo | Sobota 20.10.2018, 10:00 | Viktoria Otrokovice

Branky: 38. Večeřa - 56. Bršlica, 62., 72. Sotolář

Žluté karty: Palička - Medek, Holman, Sotolář

Diváci: 87

FC Viktoria Otrokovice: Hrnčiřík (B) - Skoumal, Berger, Palička, Skopal, Večeřa, Mančík, Khalil, Kolenič, Šustek, náhradníci Licov, Menšík, Fagulec, Kraváček, Hrdlička, Řiháček

SK Baťov: Medek (B) - Holman, Vašulka, Rusek Sotolář, Klíma, Llanos, Štefka J., Kadlec, Káňa, Bršlica, náhradníci Guřan, Štefka O., Šnajdar, hlebík, Plechač, Zpěvák, Merta

Komentář

V souboji o titul Dorosteneckého vládce Otrokovic se utkaly týmy z popředí tabulky a bylo to znát. Po prvních oťukávacích minutách nabral zápas svižné tempo a početní diváci se měli na co dívat. Baťovští působili fotbalovějším dojmem, ale domácí obrana vedená výborným Skopalem je k vážnějšímu ohrožení své branky nepouštěla, naopak to byla Viktorka, která využila zaváhání hostující obrany a její nedorozumnění s golmanem Medkem potrestala vedoucím gólem.
Do druhé půle nastoupil Baťov s ještě větší chutí a důrazem, za což byli žlutomodří postupně odměněni jak krásným vyrovnávajícím gólem snajpra Bršlici, tak posléze dvěma brankami nejlepšího hráče zápasu Sotoláře.

V derby tak uspěl tým s větší chutí po vítězství, v jehož dresu krom zmíněného Sotoláře vyčníval bojovný a pracovitý Holman, na domácí straně na sebe pak svou rychlostí upozornil záložník Jakub Šustek.

Své vedoucí postavení v tabulce bude Baťov hájit další sobotu, kdy bude na svém hřišti od 13:30 hod. hostit celek ze Štítné nad Vláří.

Suchopárek, Koller, Horňák v neděli 18.11.2018 na Sportovním areále Baťov

Jedinečná možnost podívat se na otevřený trénink naší dorostenecké reprezentace!

Repezentace ČR - U19 na Sportovním areále Baťov

Na našem domácím hřišti přivítáme další vzácnou návštěvu - náš reprezentační výběr do 19 let.

Žáci v posledním podzimním kole ve Zlíně neuspěli

V posledním kole podzimní části krajského přeboru žáků nastoupili baťovští na Pasekách proti zlínskému "B-čku", bohužel ani jeden ze...