Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci se po výhře v Bojkovicích posunují tabulkou vzhůru

02.11.2019 | Ladislav Brslica

Starší žáci po dvou neúspěšných zápasech do třetice zabrali a díky důležitým bodům z Bojkovic přezimují na solidním 9.místě.

Diváci: 46

SK Slovácká Viktoria Bojkovice: Marušák (B) - Blaha, Sekér, Surý, Kovář, Kalík M., Kalík A., Kovačík J., Malár, Kovačík M., Kalík F., střídali Merčáková, Hodulík, Habáník

SK Baťov: Švenda (B) - Stuchlík, Dvořák R., Trvaj, Kopecký, Poulík, Mudřík, Dvořák M., Pšenčík, Vyvlečka, Dekhtiar, střídali Hric, Řehan, Zapletal, Zpěvák J.

Komentář

Starší žáci konečně vítězně

K poslednímu utkání sezóny zajíždělo naše mužstvo k důležitému zápasu se svým sousedem v tabulce. Hráči Baťova navázali na výkon z posledního zápasu, dobře kombinovali a dostávali se do šancí. Ale dvakrát sám proti brankáři neuspěl Kopecký, tak ho musel zastoupit jiný spoluhráč. Ve 27. minutě se v šestnáctce krásně uvolnil Martin Dvořák, střelou pod břevno nedal domácímu brankáři šanci. Hosté se ujali vedení 0:1 a do konce poločasu se už nic zásadního nestalo.

Do druhé části nastoupili domácí s odhodláním změnit nepříznivý stav. Hosté nedokázali udržet míč na svých kopačkách, přibylo nepřesností a museli odolávat tlaku domácích. V těchto chvílích se vyznamenal náš brankář Švenda, který dokázal zachytit střelu pod břevno z volného kopu a o několik minut později vytěsnil konečky prstů míč na roh při samostatném nájezdu domácího útočníka. V 63. minutě se po rohu dobře orientoval M. Dvořák a svým druhým gólem přinesl uklidnění hostům. Minutu před koncem si vybojoval míč náš obránce Stuchlík a přesnou střelou po zemi k tyči překonal domácího brankáře a stanovil konečné skóre 0:3 pro hosty.

Jak důležité bude toto víítězství se ovšem ukáže až na konci soutěže. Zatím je velkým povzbuzením do dalších zápasů.

Fotogalerie Lidky Trvajové:

Ohlasy

Trenér Zapletal L. :  "Chtěl bych pochválit celý tým za bojovnost a nasazení v posledním zápase sezóny. Jsem rád, že se střelecky prosadili M. Dvořák a Stuchlík a dali velmi dobrý příklad ostatním. Spolehlivě pracovala obrana, opět nás podržel brankář Švenda. Kluci se přesvědčili, že se mohou měřit s jinými týmy. Nyní nás bude čekat zimní příprava, ve které se zaměříme na fyzickou kondici a zlepšení koncovky."

Trenéři s vedením klubu hodnotili první část sezóny

V pondělí 18.11.se sešlo vedení klubu SKB s trenéry a jejich spolupracovníky ke zhodnocení podzimní části sezóny-

Už máš lístek na Večírek?

Vedení SK Baťov 1930 se rozhodlo uspořádat Společenský večírek, na který by rádi pozvali jak naše hráče, tak jejich rodiče či...