Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci proti Rožnovu neuspěli

20.05.2019 | Ladislav Brslica

Starší žáci nenavázali na vysokou výhru z dohrávky proti Viktorce a svému soupeři na domácím hřišti podlehli

Diváci: 25

SK Baťov: Zpěvák Jos.(B) - Mudřík, Tulach, Marčík, Trvaj, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Bujor, Křižan, Hastík, střídali Řehan, Zapletal, Zpěvák Jan

FC Rožnov pod Radhoštěm: Šenkýř (B) - Vachník, Gajdušek, Nohavica, Křižka, Dvořák, Pavlíčková, Sladovník, Šimurda, Svoboda, Černý, střídali Talpa, Vlček, Dobrozemský

Komentář

Starší žáci vstoupili do zápasu oslabeni o kapitána Chytila a jeho neúčast byla hodně citelná. Nedařila se kombinace a soupeř ukazoval lepší technické dovednosti. Navíc po hrubých chybách v naší obraně se nejprve ze zbytečné penalty ujal vedení 0:1, které o minutu později navýšili na dvoubrankové. Teprve nyní se hráči Baťova vzpamatovali a začali ohrožovat soupeřovu branku. Jenže z malého vápna netrefil prázdnou branku Bujor, samostatný únik neproměnil Klvaň a místo přihrávky špatně řešil šanci domácích Bujor. Hosté potrestali laxní přístup domácích v 31.minutě, kdy náš gólman rozehrál přímo k soupeři a ten technickým obloučkem trefil prázdnou branku a navýšil na 0:3. Ještě do poločasu se po pěkné kombinaci z vápna trefili pod břevno hosté a do kabin šli domácí se čtyřgólovou ztrátou.

Druhý poločas začal větším nasazením domácích, kteří po domluvě v kabině přece jen začali více kombinovat a hra v poli byla vyrovnaná. Příležitosti se rodily na obou stranách, ale žádné družstvo nedokázalo své šance proměnit. Až v 60. minutě se gólově prosadili hosté a stanovili na konečných 0:5 z pohledu domácích. Utkání se hráčům Baťova vůbec nepovedlo a jejich výkon tentokrát nesnesl přísnější měřítko.

Ohlasy

Trenér Zapletal L. kritizoval tým za  výkon v prvním poločase, zejména za zbytečné chyby, kterými jsme soupeře pustili do snadného vedení. Ve druhém byl spokojenější se zlepšeným výkonem a  se snahou o kombinaci. Nadějně se jeví výkony mladších žáků, kteří nastupují ve starší kategorii a dokazují své možnosti i proti starším vrstevníkům.

Trenéři s vedením klubu hodnotili první část sezóny

V pondělí 18.11.se sešlo vedení klubu SKB s trenéry a jejich spolupracovníky ke zhodnocení podzimní části sezóny-

Už máš lístek na Večírek?

Vedení SK Baťov 1930 se rozhodlo uspořádat Společenský večírek, na který by rádi pozvali jak naše hráče, tak jejich rodiče či...