Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zlínský deník: Fotbalový Baťov by případnou možnost postupu zvážil

28.01.2021 | Ladislav Brslica

Již druhý týden tvrdě zařezávají. Bez ohledu na špatnou epidemiologickou situaci a nejistý start jarní části. Třetí celek krajského přeboru chce být připraven na začátek.

„Samozřejmě se připravujeme individuálně. S výjimkou minulého víkendu, kdy jsme si společně, ale samozřejmě s požadovaným odstupem a ve dvojicích, udělali výběh do žlutavských kopců,“ potvrdil kouč fotbalistů SK Baťov Petr Zapletal.
„Jinak samozřejmě mají kluci všichni individuální plány, kdy mají dvakrát až třikrát týdně pracovat na kondičce. I přes všechna omezení jedeme podle plánu,“ těší 51letého zkušeného trenéra.
„K naplnění objemů kluci využívají všech dostupných možností – běh v přírodě, chodí na běžky, k zátěži využívají vlastní tělo. Někteří mají doma TRX, každý maká dle svých možností,“ těší Zapletala.
Do druhé fáze soutěže by otrokovický výběr měl vyběhnout bez zásadních změn.
„O žádných odchodech nevím, kostra týmu by měla zůstat celá. Protože máme kvalitní mládežnickou základnu, prostor mohou dostat nejlepší naši dorostenci. Početně je kádr dostačující, kolektiv dobrý, není důvod ke změnám,“ potvrzuje lodivod.

První naplánovaný mistrovský zápas mají Baťovští první březnový víkend, kdy v rámci dohrávek čtyř podzimních kol by měli vyzvat Nedašov.
„Moc bych si přál, aby to tak bylo. Všichni však cítíme, že vzhledem k vývoji bude sezona náročná, bude velmi složité ji dohrát celou. Na naší úrovni totiž platí, že všichni máme práci či studijní povinnosti, které mají přednost. I proto není reálné v rámci dohrávek podstupovat nějaké anglické týdny s vloženými dohrávkami v pracovní dny,“ uvědomuje si Zapletal.
„Můj zrak ale nyní směřuje k nejbližším dnům. Všichni si moc přejeme se společně vůbec dostat na hřiště. V tuto dobu nejvíce trpí mládež, a to napříč všemi sporty. Všichni se modlíme, aby se situace co nejdříve uklidnila a stabilizovala,“ přeje si.
Informace z konkurenčních klubů přitom trenér třetího celku KP nesbírá i proto, že je tam situace podobná jako u nich.
„A jaké máme cíle pro druhou fázi sezony? V zásadě vychází z již dříve nastavených principů, kdy chceme hrát fotbal, který bude bavit nás a fanoušky. Z hlediska umístění těžko říci. Minulá sezona nás stála pohár, i nyní se chceme pohybovat v horních patrech. Filozofií přitom je zabudovávání našich odchovanců do kádru,“ upřesnil Zapletal, jenž by se v případě ovládnutí přeboru postupu zcela nebránil.
„Pokud bychom si jej ale uhráli na hřišti, současně cítili, že jsme ve vyšší soutěži i bez nějakých dalších nákupů konkurenceschopní, rozhodně bychom chtěli klukům umožnit zahrát si divizi. Postup ale není priorita a není na pořadu dne,“ pousmál se Petr Zapletal.

Fotbalový Baťov by případnou možnost postupu zvážil - Zlínský deník (denik.cz)

 
Aktuální články
Odpískáno, odmáváno - sezóna je definitivně ukončena

Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2021 nucen schválit...

 
Novým předsedou Zlínského KFS se stal František Hubáček

Jedno kolo stačilo na vše. Novým šéfem kopané ve Zlínském kraji se stal dosavadní místopředseda František Hubáček. Funkcionář z...

 
Středa 28.4. je veledůležitým dnem pro fotbal ve Zlínském kraji

Tento den totiž proběhne volba nového předsedy KFS Zlín. O tento post se utkají dva kandidáti, Brímus už ne. Své želízko v ohni zde bude...

 
Sezona pravděpodobně končí, šanci na dohrání má už asi jen mládež
 
Mládežníci již opět trénují, byť za přesně vymezených podmínek
 
Tradiční květnový turnaj přípravek bohužel i letos zrušen!!
 
KFS Zlín: Desatero pro restart soutěží
 
Všechny zápasy sezony se již určitě nestihnou odehrát
 
POZOR !!! Kapacita letního Příměstského kempu je naplněna!!!
 
Napsali o nás v lednových Otrokovických novinách
 
Utkání

Muži A | Neděle 04.10.2020, 15:00
9. kolo
3:4
Boršice - Baťov
 
Muži A | Pátek 09.10.2020, 18:30
10. kolo
4:1
Baťov - Morkovice
 
Tabulky
1. Luhačovice 22
2. Holešov   19
3. Baťov 18
4. Slušovice 16
5. Morkovice 16
6. Nedašov 15
7. Napajedla 15
8. Kvasice 13
9. Štítná nVl 12
10. V. Karlovice 11
11. Nevšová 11
12. Bystřice pH 10
13. Val.Polanka  6
14. Boršice  5
Partneři
 
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS