Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Všechny zápasy sezony se již určitě nestihnou odehrát

02.03.2021 | Ladislav Brslica

O víkendu se měly opět rozběhnout všechny výkonnostní mužské fotbalové soutěže v regionu. Přesněji byly v plánu.

„Jisté je, že se naplánované podzimní dohrávky v březnu neuskuteční. Epidemiologická situace tomu není nakloněna, přesněji to zakazuje. Popravdě budeme rádi, když se vše rozjede koncem dubna,“ přeje si předseda OFS Zlín a Zlínského krajského fotbalového svazu Pavel Brímus.

Celá termínová listina fotbalových soutěží byla v minulých dnech v regionu zrušená a již dnes je jisté, že všechny naplánované zápasy sezony se neuskuteční.

„Ani vláda netuší, jak se vše ohledně epidemie bude vyvíjet a upírá svůj zrak a naději k naočkování obyvatelstva. Dříve jak na konci dubna se fotbalová stavidla neotevřenou. Současně fotbalové vedení nabádá k opětovnému rozhýbání sportovců v rámci nařízených epidemiologických opatření. Všichni cítíme, jak našim fotbalistům sport chybí,“ potvrdil Brímus.

Jakou další cestou půjde výkonnostní fotbal v těchto covidem svázaných dnech, může napovědět úterní zasedání Výkonného výboru FAČR, jehož je zlínský funkcionář součástí.

„Je naplánována minimálně čtyřhodinová debata, kde by měly být probrány zásadní věci. Předjímat ale cokoliv by nyní bylo nezodpovědné,“ zdůraznil.

Mimo jiné budou přední fotbaloví činovníci řešit, jak uspořádat volební valné hromady jednotlivých svazů. Ty se měly uskutečnit již v lednu na okresních úrovních, ale už několikrát byly odloženy. První vlaštovkou by mohly být tři regiony, které v závěru února stihly zvolit si nová vedení.

„Zástupci FAČR vyjednávají s vládními institucemi. I my bychom, co se voleb týče, chtěli mít vše za sebou, ale zdraví je přednější a musíme respektovat všechna nařízení. V příštích dnech snad budeme i v této otázce moudřejší,“ dodal s nadějí Pavel Brímus. 

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/fotbal-okres/vsechny-zapasy-sezony-se-jiz-urcite-nestihnou-odehrat-20210301.html

 
Aktuální články
Odpískáno, odmáváno - sezóna je definitivně ukončena

Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2021 nucen schválit...

 
Novým předsedou Zlínského KFS se stal František Hubáček

Jedno kolo stačilo na vše. Novým šéfem kopané ve Zlínském kraji se stal dosavadní místopředseda František Hubáček. Funkcionář z...

 
Středa 28.4. je veledůležitým dnem pro fotbal ve Zlínském kraji

Tento den totiž proběhne volba nového předsedy KFS Zlín. O tento post se utkají dva kandidáti, Brímus už ne. Své želízko v ohni zde bude...

 
Sezona pravděpodobně končí, šanci na dohrání má už asi jen mládež
 
Mládežníci již opět trénují, byť za přesně vymezených podmínek
 
Tradiční květnový turnaj přípravek bohužel i letos zrušen!!
 
KFS Zlín: Desatero pro restart soutěží
 
POZOR !!! Kapacita letního Příměstského kempu je naplněna!!!
 
Zlínský deník: Fotbalový Baťov by případnou možnost postupu zvážil
 
Napsali o nás v lednových Otrokovických novinách
 
Utkání

Muži A | Neděle 04.10.2020, 15:00
9. kolo
3:4
Boršice - Baťov
 
Muži A | Pátek 09.10.2020, 18:30
10. kolo
4:1
Baťov - Morkovice
 
Tabulky
1. Luhačovice 22
2. Holešov   19
3. Baťov 18
4. Slušovice 16
5. Morkovice 16
6. Nedašov 15
7. Napajedla 15
8. Kvasice 13
9. Štítná nVl 12
10. V. Karlovice 11
11. Nevšová 11
12. Bystřice pH 10
13. Val.Polanka  6
14. Boršice  5
Partneři
 
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS