Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme vám první z našich letních posil - 'Paca' Lendler

01.09.2022 | Ladislav Brslica

Pro mnohé fanoušky není tvář Patrika Lendlera ničím novým - Paca s přestupem k nám už před časem koketoval a dokonce s naším A týmem nějakou dobu trénoval, bohužel se však nepodařilo dohodnout se s kvítkovickou Viktorkou a Paca tak sezónu odehrál v Bystřici pod Hostýnem.
O tom a i o dalších zajímavostech se dozvíte v následujícím minirozhovoru:

  Já tě zdravím Paco, tak konečně jsi oficiálně hráčem našeho klubu. Místo krajského přeboru na tebe ale čeká vyšší soutěž - divize.  Jak to vnímáš?

Taky zdravím nejen Tebe, ale i všechny čtenáře. Jsem hrozně rád, že se podařilo přestup uskutečnit, za což patří velké poděkování vedení klubu. Rozhodně to vnímám jako výzvu, ve které se budu snažit obstát.

  Přišel jsi z Bystřice pod Hostýnem, nicméně tvá kariéra je mnohem bohatší. Můžeš nám říct, jak probíhala tvá fotbalová kariéra? 

S fotbalem jsem začínal v přípravce na zlínské Vršavě, avšak většinu mládežnického věku jsem strávil v Loukách, odkud jsem v dorosteneckém věku přestoupil na otrokovickou Viktorii. Zde jsem strávil 6 let a následně přestoupil do Bystřice. A nyní už si užívám angažmá na Baťově. 

  Co tě vlastně přivedlo na Baťov?

Rozhodně je zde skvělá parta hráčů, kteří táhnou za jeden provaz. Líbí se mi také jak celý klub funguje, se skvělým zázemím. Důležitým faktorem je také skvělý realizační tým.  

  Minulou sezónu jsi se potýkal se zraněním. O co přesně šlo a jaký je tvůj aktuální stav? 

Při futsalovém utkání jsem si utrhl přední zkřížený vaz, takže jsem se půlroku věnoval rehabilitaci a návratu ke sportu. Nyní je koleno v pořádku (musím zaklepat) a snažím se dostat do bývalé formy (pokud se to tedy dá tak nazvat ????) i s nějakým tím dekagramem navíc ???? 

  Poslední otázka, v pátek hrajeme se Vsetínem, který dosud neprohrál a inkasoval pouze jedinou branku, co očekáváš od tohoto soupeře/zápasu? Jak se na něj těšíš?

Podle tvých slov se bude jednat o složité utkání, ve kterém se budeme snažit uspět. Jeden inkasovaný gól svědčí o kvalitní defenzivní činnosti celého mužstva, nicméně se musíme soustředit na vlastní výkon a poučit se z chyb, které jsme udělali v předchozích zápasech! Věřím, že i s podporou fanoušků jsme schopni v tomto utkání uspět!

Díky za rozhovor a přejeme, ať se Ti u nás líbí a daří!!!

 
Aktuální články
Muže čeká třetí zápas v šesti dnech - v sobotu doma přivítají Holešov

Díky účasti našich hráčů v závěrečné fázi Regions Cupu v Irsku čeká naše muže již třetí zápas v jednom týdnu . doma v derby...

 
V předehrávce 11.kola muži díky hattricku Gojše zdolali HFK Olomouc

Nahuštěný program "anglického" týdne vedl trenéra SKB k několika změnám v sestavě, které se promítly do nepříliš vydařeného výkonu...

 
Muži loupili v Šumperku, rozhodli dvěma góly z kraje 2.poločasu

Hráči SK Baťov v Šumperku prokázali, že jim postavení v horních patrech divizní tabulky sluší a že jim patří oprávněně. Po celé...

 
Dorost ve Strání otočil výsledek a pokračuje tak ve vítězné sérii
 
V nominaci na finále Regions Cupu v Irsku má Baťov všechna 4 želízka
 
Po prospaném prvním poločase nakonec baťovští brali remízový bod
 
Dorost si svou neporazitelnost uhájil až drtivým závěrem
 
Na 400 diváků se ve Šternberku v souboji nováčků branky nedočkalo
 
Podzimní spanilá jízda dorostu pokračuje, 3 body přivezl i ze Zlína
 
Představujeme naši druhou letní posilu - Jonáše Kraváčka
 
Utkání

Muži A | Středa 28.09.2022, 15:30
11. kolo
4:2
Baťov - HFK Olomouc
 
Muži A | Sobota 01.10.2022, 15:00
9. kolo
VS.
Baťov - Holešov
 
Tabulky
1.


FK Kozlovice 
22
2. FK Šternberk   20
3.
SK Baťov
20
4. FC Slavičín 17
5. Zbrojovka Brno "B" 16
6. TJ Skaštice 13
7. FK Nové Sady 12
8. SFK Holešov   9
9. FC Vsetín   8
10. 1.FC Přerov   7
11. Všechovice   5
12. TJ Bzenec   5
13. FK Šumperk   4
14. HFK Olomouc   3
Partneři
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS