Ladislav Brslica | | Muži

Představujeme naši druhou letní posilu - Jonáše Kraváčka

Naše další letní akvizice patří k těm, jež u nás na Baťově v ranném věku začínali a po sbírání zkušeností v regionálně nejsilnějších klubech se posléze vrátili domů. Jonáš by měl při předpokládaných absencích vyztužit naše zadní řady a věřme, že díky znalosti zdejšího prostředí i spoluhráčů z kabiny naše společné očekávání bezezbytku naplní ;).

Ahoj Jonďo, vítej v našem klubu. Mohl by ses nám krátce představit a popsat svoji dosavadní fotbalovou cestu?
   Začínal jsem v 5 letech v domácím klubu SK Baťov a v 10 letech mě oslovili trenéři FC Slovácko na zkušební tréninky žáků.  Po měsíční stáží mně nabídli  nejprve střídavý start za oba kluby a v roce 2016 přestup. V klubu Slovácka jsem zůstal do kategorie U 19 a občas nastupoval za juniorku.  Letos jsem se rozhodl pro přestup a návrat do domácího prostředí.

Co tě vlastně přivedlo k nám na Baťov?
   Ve Slovácku se dost věcí změnilo, necítil jsem se dobře a přišlo mi, že tam byla napjatá atmosféra a tak jsem potřeboval změnu. Po různých nabídkách mě to ale táhlo zpátky do mateřského klubu.

Minulé kolo jsi poprvé nastoupil v základní sestavě, jak bys zhodnotil svůj výkon a celkově celý zápas?
   Svůj výkon bych zhodnotil průměrně, nebylo to úplně nejhorší, ale vím, že dokážu zahrát mnohem lépe. Zápas hodnotím kladně, 3 body máme a to je to nejdůležitější.

 V sobotu hrajeme se Šternberkem, který ač také nováček zatím nasbíral dokonce o bod víc než my - co očekáváš od tohoto soupeře/zápasu? Jak se na něj těšíš?
   Se Šternberkem žádné zkušenosti nemám, ale na zápas se těším, jako na každý jiný. Je potřeba se na to dobře nachystat a podat minimálně takový výkon, jaký jsme podali se Vsetínem, to bude klíč kj úspěchu.

 

Díky za krátký rozhovor a přeju Ti, ať se Ti zpátky doma daří !!!


Facebook

Aktuální články

V nedělním turnaji OFS přípravek obsadili naši hráči krásné 2.místo

V dnešním turnaji OFS Zlín starší přípravka po třech výhrách, jedné remíze a finálové porážce 0:1 obsadila druhé místo (krásné...

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu...

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a...

Fotbal Partner