Ladislav Brslica |

Představujeme naši druhou letní posilu - Jonáše Kraváčka

Naše další letní akvizice patří k těm, jež u nás na Baťově v ranném věku začínali a po sbírání zkušeností v regionálně nejsilnějších klubech se posléze vrátili domů. Jonáš by měl při předpokládaných absencích vyztužit naše zadní řady a věřme, že díky znalosti zdejšího prostředí i spoluhráčů z kabiny naše společné očekávání bezezbytku naplní ;).

Ahoj Jonďo, vítej v našem klubu. Mohl by ses nám krátce představit a popsat svoji dosavadní fotbalovou cestu?
   Začínal jsem v 5 letech v domácím klubu SK Baťov a v 10 letech mě oslovili trenéři FC Slovácko na zkušební tréninky žáků.  Po měsíční stáží mně nabídli  nejprve střídavý start za oba kluby a v roce 2016 přestup. V klubu Slovácka jsem zůstal do kategorie U 19 a občas nastupoval za juniorku.  Letos jsem se rozhodl pro přestup a návrat do domácího prostředí.

Co tě vlastně přivedlo k nám na Baťov?
   Ve Slovácku se dost věcí změnilo, necítil jsem se dobře a přišlo mi, že tam byla napjatá atmosféra a tak jsem potřeboval změnu. Po různých nabídkách mě to ale táhlo zpátky do mateřského klubu.

Minulé kolo jsi poprvé nastoupil v základní sestavě, jak bys zhodnotil svůj výkon a celkově celý zápas?
   Svůj výkon bych zhodnotil průměrně, nebylo to úplně nejhorší, ale vím, že dokážu zahrát mnohem lépe. Zápas hodnotím kladně, 3 body máme a to je to nejdůležitější.

 V sobotu hrajeme se Šternberkem, který ač také nováček zatím nasbíral dokonce o bod víc než my - co očekáváš od tohoto soupeře/zápasu? Jak se na něj těšíš?
   Se Šternberkem žádné zkušenosti nemám, ale na zápas se těším, jako na každý jiný. Je potřeba se na to dobře nachystat a podat minimálně takový výkon, jaký jsme podali se Vsetínem, to bude klíč kj úspěchu.

 

Díky za krátký rozhovor a přeju Ti, ať se Ti zpátky doma daří !!!


Facebook

Aktuální články

Muži zdolali Bzenec díky dokonale provedené "Csaplárově pasti" - aneb karma zdarma ;)

Druhé jarní kolo odehráli naši muži opět doma a protože nám Bzenec neoplatil naši laskavost v podobě přesunu zápasu na tradiční...

Dorost v prvním jarním zápase porazil Slavičín

Po odstoupení celku Hulína se Slavičín ocitl s jediným bodem na samém konci tabulky, proto se očekával vcelku jednoznačný zápas. První...

Kdo je novým hráčem s ikonickým číslem 10? Představujeme vám nováčka v SKB Jirku Pafku!

Kádr SKB je dlouhodobě postavený na hráčích s přímou vazbou na náš klub, zejména na odchovancích. Občas ale přijde možnost menšího...

Fotbal Partner