Ladislav Brslica | | Muži | Dorost | Žáci

Generálka na jarní část mužům vyšla na výbornou, v přípravě se dařilo i dorostu a mladším žákům

Start jarní části sezóny se blíží mílovými kroky a muži, kteří ze všech našich kategorií začínají nejdříve, odehráli závěrečné přípravné utkání. Svoji generálku odehráli na půdě bývalého dlouholetého účastníka MSFL a aktuálně účastníka sousední divizní skupiny Valašského Meziříčí, kde v těžkých podmínkách o dvě branky zvítězili.
Úspěch si v rámci své přípravy připsali dorostenci a mladší žáci, starším se tentokrát tolik nevedlo a zaznamenali těsnou porážku.

Muži:
TJ Valašské Meziříčí v. SKB 2:4 (2:2).
branky SKB: Honza Gojš 3x a Adam Bršlica
Utkáni hrané na přírodní trávě bylo utkáním dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme měli problém s pohybem a kvalitou kombinace. Ve druhem jsme se zlepšili a tím utkáni s kvalitním soupeřem dotáhli do vítězného konce.

 

Výsledky víkendových přípravných zápasů našich mládežníků

SKB dorost-Šumice muži 7:3 (4:0)
Vlivem zranění a nemocí museli někteří hráči zvládnout dvě utkání za víkend, za což je chválím. Kluci si opět vyzkoušeli hru proti fyzicky vyspělejšímu soupeře, vytknout musím špatné řešení některých situací v koncovce. 

SKB st.žáci - Holešov 3:4 (2:2)
branky SKB: Sanitrák 2, Fagulec
Dnes jsme nepředvedli výkon který bych očekával, ale jsme v přípravě kde zkoušíme hráče na jiných postech. Ale co klukům určitě vytkneme je přístup a nasazení v utkání!!!

SKB ml. žáci - TJ FS Napajedla 3:1 (2:0),
branky SKB: Zvonek 2, Caudr

Facebook

Aktuální články

V bitvě o záchranu jde do tuhého, v sobotu doma přivítáme dalšího přímého soka

Sezóna se pomalu ale jistě blíží ke svému závěru a na konci tabulky se situace dramatizuje. V následujících dvou kolech čekají naše...

Zveme vás na Valnou hromadu SKB

Valná hromada SKB se uskuteční v prostorách našeho Sportovního areálu (SAB), a to v pondělí 10.června od 16:30 hod. Program VH i aktuální...

Muži přivezli ze Vsetína doma ztracený bod a snad i sebevědomí

Muži v sobotu složili zdařilý reparát za nevydařenou koncovku posledního domácího zápasu v Rýmařovem a z horké valašské půdy díky...

Fotbal Partner