Archiv

Zveme vás na fotbal - víkendový program zahájí ve čtvrtek dohrávkou žáci, muži v pátek přivítají Bzenec

Další kolo fotbalových soutěží klepe na dveře - v tomto týdnu můžeme vidět ještě o zápas navíc, protože si žáci ve čtvrtek dopoledne (státní svátek) dohrávají zápas druhého kola v Bystřici pod Hostýnem. 
Samotný víkend pak přinese dva domácí zápasy, ve kterých nejprve v pátek přivítají naši muži Bzenec (POZOR, výkop už v 18:00 hod.!), sobota pak bude v obvyklý čas patřit dorostu.
Žáci pak i svůj druhý zápas v tomto týdnu pojedou odehrát ven, když se představí na hřišti Vsetína, přípravky se poté v pondělí vydají na Slovácko.

Zveme vás na fotbal! Muži i dorost jedou na půdu nováčků, žáci doma přivítají Mařatice

Víkendem ve znamení soubojů s nováčky by se dalo nazvat další kolo fotbalových soutěží. Jako první se s neznámým soupeřem utkají v sobotu dopoledne na domácím hřišti  žáci, o pár minut později se na půdě dalšího nováčka z Nového Jičína představí muži a "nováčkovský víkend" završí netradičně v neděli dopoledne ve Strání dorost. V pondělí pak zakončí toto kolo svým domácím zápasem přípravky.

Zveme vás na fotbal, muži doma v pátek přivítají lídra soutěže Kozlovice

Po dvou kolech, kdy naši muži i dorostenci hráli na hřištích soupeřů, vás opět zveme na slušnou porci fotbalu!. Na domácím areále se totiž představí jak muži (pátek), tak následně i dorost (sobota), takže se určitě bude na co dívat!!! 

V dohrávce mladších žáků úřadoval Filip Zvonek, jenž ve druhém zápase po sobě vstřelil 4 góly!!

Dramatické a vyrovnané utkání, ve kterém se o body hrálo opravdu do poslední sekundy zápasu. 

O víkendu hrajeme opět venku, muži se v neděli představí v Holici

Stejně jako minulý víkend bude i tento ve znamení venkovních zápasů. Muži míří na půdu aktuálně 4.celku soutěže 1.HFK Olomouc, na dorostence čeká krátce po sobotním poledni sdružený celek FC Brumova a Štítné nad Vláří.
Doma sice měli hrát naši žáci, díky soustředění českého reprezentačního výběru do 21 let na našem areále ale kluci své zápasy přeložili až na říjen. Domácí fanoušci tak můžou přijít naše barvy podpořit pouze v pondělí, kdy od 17 hodin nastoupí ke svým zápasům naše přípravky.

V týdnu nás čekají dohrávky mládeže, žáci i přípravky se představí doma

Žáci pomalu začínají s doháněním odložených zápasů a hned ve středu 6.9. smáznou první ze dvou restů, když doma přivítají vrstevníky z Uherského Brodu.
Přípravky si své první zápasy odložily kvůli prvnímu školnímu dnu pouze v rámci jednoho týdne, a to z pondělka na čtvrtek, na domácím hřišti se utkají s Bojkovicemi.

V dalším kole míří muži do Skaštic, navážou na výkon se Slavičínem?

Muže i dorost čekají v sobotu zápasy na hřištích soupeřů - muži jedou do Skaštic, dorost zavítá na půdu letošního nováčka KP do Hluku. Doma se tak představí jen žáci a přípravky, kterým se tímto víkendem konečně také rozjíždí nový soutěžní ročník. Žáci budou mít možnost pomstít své starší kolegy z dorostu, když přivítají stejně jako oni Bojkovice, přípravky pak namísto obvyklého pondělního odpoledne odehrají své premiérové kolo až ve čtvrtek.

Připravte se - začínáme!!! Zde aktuální termínová listina podzimní části sezóny

Po páteční ostré předehře, ve které naši muži v rámci předkola MOL Cupu hostili celek Hodonína, se již tento víkend roztočí kola nového soutěžního ročníku. V něm už neuvidíme rezervní celek žáků (okresní přebor), ani sdružený tým SKB a Tlumačova v kategorii dorostu (krajská soutěž), přesto doufáme, že si cestu nejen na náš areál najdete a přijdete podpořit naše barvy!

4.ročník Příměstského fotbalového kempu 2023 úspěšně za námi

Rekordních více než 50 mladých zájemců o týden strávený ve společnosti kamarádů a fotbalového míče si užilo týden zábavy a sportu na už 4.ročníku našeho fotbalového kempu.

Sezóna 2022/23 je za námi, podívejte se na její krátké zhodnocení. Přejeme všem krásnou dovolenou!!!

Uplynulým víkendem definitivně skončil soutěžní ročník 2022/23, který přinesl spoustu zajímavého a dobrého, za což jsme rádi. Samozřejmě se nám nevyhnuly ani nějaká negativa, ale těch bylo naštěstí jen pomálu a pozitiva určitě převažují.
Přejeme všem hráčům, členům realizačních týmů, rodičům i fanouškům, aby si teď od fotbalu pořádně odpočinuli a nabrali spoustu sil do sezóny nadcházející!!!

Starší žáci korunovali skvělé jaro vysokou výhrou nad Slavičínem i díky hattricku Fagulce

Starší žáci zakončili letošní sezónu vysokým vítězstvím a jen tak stvrdili skvělou formu, kterou se v jarní části prezentovali - tuto druhou část sezóny totiž prošli s bilancí sedmi výher, dvou remíz a jedinou (!!!) porážkou, což je po nepříliš vydařeném podzimu (3-1-6) nakonec vyneslo na velmi slušnou 5. příčku krajského přeboru.
Gratulujeme!!!

Definitivní tečku za touto sezónou udělají o víkendu žáci

Poslední vystoupení našich barev v končícím soutěžním ročníku obstarají naši žáci, kteří v pátek v rámci krajského přeboru doma přivítají soupeře ze Slavičína, v neděli pak žákovská juniorka udělá definitivní tečku za ročníkem 2022/23 v Hřivínově Újezdu. Přijďte se podívat a podpořit naše fotbalové naděje!

Zveme vás na fotbal - dorost doma přivítá Slušovice

Muži mají díky předehranému zápasu se Slavičínem svoji sezónu už ukončenou, do finále pomalu kráčí i mládežníci.
V sobotu přivítá na domácím hřišti náš dorost přímého konkurenta v boji o medailové pozice Slušovice a budeme doufat, že se kluci o bednu porvou.
Žáky pak čeká v neděli výlet do Morkovic, kde se představí jak starší, tak i ti mladší. Naše juniorka si zápas 20.kola předehrála ve čtvrtek, a tak si poslední možnost povzbudit naše barvy můžou fanoušci užít v pondělí, kdy svůj soutěžní ročník zakončí domácím zápasem s Bojkovicemi naše přípravky. 

Víkendový program SKB - muži dnes naposledy coby divizní nováček

Muži dnes zakončí svoji premiérovou divizní sezónu v Nových Sadech a přes početnou marodku budeme doufat v lepší výsledek než ve středu na Vsetíně
Dorost i žáky čeká oba stejný soupeř, ale zatímco žáci přivítají Brumov doma, dorost se představí na půdě soupeře.
V pondělí pak završí víkendový program přípravky, které čeká otrokovické derby v Kvítkovicích.

Díky dohrávkám nás tento týden čeká fotbalová smršť

Naše žáky čeká tento týden vskutku hektický program - díky jejich účasti na mezinárodním turnaji v Rakousku (viz jiný příspěvek) bude žákovská juniorka dohrávat hned dva zápasy.
Další anglický týden pak díky dohrávce odloženého zápasu čeká také naše muže, kteří se ve středu představí na Vsetíně.
Víkend pak čeká všechny kategorie obvyklý program - v sobotu ke svým zápasům nastoupí jak muži (v Olomouci - Nových Sadech), dorost (v Brumově), tak i žáci (doma s Brumovem/Štítnou n.Vl.), pozvánku přineseme na konci týdne)

Zobrazeno 1–15 z celkem 272

Facebook

Aktuální články

Muži počtvrté v řadě padli, opět smolně o jeden gól

Bzenec v úvodu potvrdil roli favorita a první půlhodinu diktoval tempo hry. Baťov ale postupně hru srovnal a ve druhé půli se dostával i do...

Dorost i s netradičním gólmanem zdolal silný Uh. Brod a stoupá tabulkou vzhůru

Zdravotní problémy gólmanů u našeho dorostu vyústili v přesunutí Tomáše Spurného na místo ochránce naší svatyně. Tomu se na tomto...

Muži nezvládli zápas na půdě posledního celku tabulky a přivezli si těsnou porážku

Ani jednobrankové poločasové vedení našim mužům v sobotním zápase s Novým Jičínem nestačilo, ve druhé půli jsme dostali dva slepené...

Fotbal Partner