Ladislav Brslica | | Muži

Dnes, tj. ve středu 19.7. čeká naše muže úvodní přípravné utkání

Dnes, tj. ve středu 19.7.  čeká naše muže úvodní přípravné utkání před startem nové sezóny - jak se tým předvede pod vedením nového trenéra???

Ano, čtete dobře - největší přestupová událost v našem klubu se odehrála na trenérském postu! Svou další trenérskou dráhu s naším klubem spojil známý a úspěšný trenér Jindřich Lehkoživ, který po angažmá v HS Kroměříž, Spartaku Hulín, Bystřici pod Hostýnem a Kvasicích zamířil na opačný břeh řeky Moravy. Dosavadní trenér Pavel Gerych pak zůstává u týmu a bude působit jako asistent trenéra. 

V hráčském kádru se zatím nějaké velké příchody neuskutečnily, nicméně se trenérům do přípravy hlásily staronové tváře Alda Skyba a Pavel 'Laco' Tkáč, uvidíme, zda se nakonec objeví i v soutěžních zápasech. 

Koho naopak v našich barvách už neuvidíme?

Po spoustě odehraných letech naše barvy opouští baťovská ikona Zdeňa 'Steve' Ondráš (přestup do Kostelce), po dvou letech se pak do mateřských Skaštic vrací Honza 'Gogi' Gojš. O novém angažmá jedná i několik dalších hráčů, zatím však není nic definitivního, takže nebudeme předbíhat.

A kde že vlastně dnes naši muži sehrají své přípravné utkání? Bude to právě v předchozím působišti trenéra Lehkoživa v Kvasicích, výkop je naplánován na 17:30 hod.

19.7.2023, 17:30 hod. Kvasice

FC Kvasice - SK Baťov 1930

Další příprava:

22.7.2023, 10:30 hod., Sušice

SK Baťov 1930 - TJ Valašské Meziříčí


Těšíme se na vaši podporu!!!

Facebook

Aktuální články

Je tu další ročník REGIONS´CUPU, i letos má SKB ve výběru kraje své zástupce

Středa 24.4.2024 bude dnem, kdy do dalšího ročníku REGIONS´CUPU vstoupí výběr Zlínského KFS, který jakožto obhájce loňského...

Muži druhému celku tabulky vzdorovali hodinu, rozhodl smolný vlastní gól

Muži sehráli na půdě favorizovaných Kozlovic vyrovnaný zápas, ve kterém bohužel nedokázali zužitkovat žádnou ze svých šancí. Soupeř...

Dorost potvrdil roli favorita a v domácím utkání zdolal Hluk

Po porážce v Bojkovicích měl dorost ideální příležitost k napravení reputace, když v domácím prostředí v sobotním dopoledni...

Fotbal Partner