Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Dorost - KP: C1A - KP dorost
 
kolo datum domácí hosté    
3. so 14.8. FC Strání SK Baťov 1:3 (1:0)
4. so 21.8. SK Baťov FC TVD Slavičín 5:1 (3:0)
2. st 8.9. SK Baťov Jiskra Staré Město 1:3 (0:1)
7. so 11.9. FK Kunovice 1932 SK Baťov 1:8 (0:3)
8. so 18.9. SK Baťov SFK Holešov 8:2 (3:0)
9. so 25.9. FK Luhačovice SK Baťov 1:8 (0:5)
5. út 28.9. Spartak Valašské Klobouky-Elseremo Brumov SK Baťov 5:3 (2:1)
10. so 2.10. SK Baťov FC Rožnov pod Radhoštěm 3:4 (1:2)
11. ne 10.10. SK Slovácká Viktoria Bojkovice SK Baťov 2:5 (1:2)
12. so 16.10. SK Zlín - Lužkovice SK Baťov 1:1 (0:0)
13. so 23.10. SK Baťov FC Viktoria Otrokovice 5:0 (1:0)
1. ne 31.10. ČSK Uherský Brod SK Baťov 1:3 (0:2)
15. so 26.3. Jiskra Staré Město SK Baťov 3:1 (1:1)
16. so 2.4. SK Baťov FC Strání 7:1 (4:0)
17. pá 8.4. FC TVD Slavičín SK Baťov 1:5 (1:2)
18. so 16.4. SK Baťov Spartak Valašské Klobouky-Elseremo Brumov 2:1 (0:0)
20. ne 1.5. SK Baťov FK Kunovice 1932 12:1 (5:1)
21. so 7.5. SFK Holešov SK Baťov 3:5 (2:2)
22. čt 12.5. SK Baťov FK Luhačovice 5:1 (3:0)
23. ne 22.5. FC Rožnov pod Radhoštěm SK Baťov 4:2 (2:1)
24. so 28.5. SK Baťov SK Slovácká Viktoria Bojkovice 10:00
25. so 4.6. SK Baťov SK Zlín - Lužkovice 10:00
26. ne 12.6. FC Viktoria Otrokovice SK Baťov 10:00
14. so 18.6. SK Baťov ČSK Uherský Brod 10:00
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
A1A - krajský přebor
 
 
Dorost - KP:
 
C1A - KP dorost
 
 
Dorost - KS:
 
C2B - KS dorost
 
 
Žáci st.:
 
E1A - KP starší žáci
 
 
Žáci ml.:
 
F1A - KP mladší žáci
 
 
Přípravka st.:
 
G1A - KS starší přípravky sk. A
 
 
Přípravka ml.:
 
H1A - KS mladší přípravky sk.A
 
 
Žáci okresní přebor A:
 
OPŽA - Okres. přebor žáci
 
 
Aktuální články
Utkání

Muži A | Sobota 21.05.2022, 14:00
23. kolo
3:3
Morkovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 27.05.2022, 18:30
24. kolo
VS.
Baťov - Napajedla
 
Tabulky
1. Baťov 55
2. Slušovice   40
3.
Kvasice
37
4. Boršice 37
5. Luhačovice 35
6. Napajedla 33
7. Brumov 33
8. Morkovice 29
9. Nedašov 28
10. Nevšová 25
11. Štítná nVl 24
12. Bystřice pH 24
13. Val.Polanka 18
14. V.Karlovice   8
Partneři



 
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS