Ladislav Brslica | | Muži | Dorost | Žáci

O víkendu se uzavře letošní soutěžní ročník, muží zajíždí k nejtěžšímu možnému soupeři

Následující víkend se odehrají závěrečná kola výkonnostních fotbalových soutěží. V naší divizní skupině už několik kol známe vítěze, stále však není definitivně jasné, kdo se touto soutěží bude muset rozloučit. Bohužel mezi takto namočené týmy stále patříme i my a k neotřesitelné jistotě bychom potřebovali ještě jeden bodík. O ten se pojedeme UŽ V PÁTEK porvat až téměř ke slovenským hranicím, a to na horkou půdu tamního lídra naší tabulky Strání, což bude velmi zapeklitý oříšek.
Dorost se po sérii neúspěšných zápasů propadl do dolní poloviny tabulky a tak se UŽ VE ČTVRTEK pojede na zlínské Paseky pokusit vylepšit si dojem a náladu z posledních kol, v tabulce to však i tak bude znamenat konečné umístění mezi 7. a 9.místem, což proti loňskému ročníku znamená menší ústup ze slávy.
Doma se tak s letošní sezónou rozloučí pouze naši žáci, kteří v tradičním sobotním dopoledním čase přivítají celek z horních pater tabulky Staré Město. 

Program týmů SKB:
čtvrtek 13.6.2024
18:00 hod., Paseky
SK Zlín - SKB dorost

pátek 14.6.2024
18:00 hod., Strání
FC Strání - SK Baťov 1930

sobota 15.6.2024
9:30/11:15 hod., SAB
SKB st./ml.žáci - Jiskra Staré Město

AŤ SE DAŘÍ !!!

Facebook

Aktuální články

Ve druhém přípravném utkání muži doma remizovali se Slušovicemi

Ve druhém přípravném utkání se našim mužům dařilo lépe a s 'krajskými' Slušovicemi remizovali 2:2, když v zápase...

Další ročník oblíbeného fotbalového kempu SKB je minulostí

Oblíbenost našeho Příměstského fotbalového kempu stále stoupá a tak asi není až tak překvapivé, že namísto původně plánovaných 40...

V úvodním přípravném zápase naši muži těsně podlehli Brumovu

Úvodní přípravné utkání se našim mužům výsledkově nevydařilo, na půdě účastníka krajského přeboru jednobrankovým rozdílem...

Fotbal Partner