Ladislav Brslica | | Muži | Dorost | Žáci | Přípravka | Staří páni

Sezóna 2022/23 je za námi, podívejte se na její krátké zhodnocení. Přejeme všem krásnou dovolenou!!!

Uplynulým víkendem definitivně skončil soutěžní ročník 2022/23, který přinesl spoustu zajímavého a dobrého, za což jsme rádi. Samozřejmě se nám nevyhnuly ani nějaká negativa, ale těch bylo naštěstí jen pomálu a pozitiva určitě převažují.
Přejeme všem hráčům, členům realizačních týmů, rodičům i fanouškům, aby si teď od fotbalu pořádně odpočinuli a nabrali spoustu sil do sezóny nadcházející!!!

A jak vlastně jednotlivé týmy skončily?

MUŽI - Moravskoslezská divize, sk. E

6.místo 26 zápasů 11 výher 6 remíz 9 proher 44:50 39 bodů

- po podzimním 4.místě muži možná malinko pokukovali po medailových pozicích, nevydařený závěr sezóny je ale odsunul na konečnou 6.příčku, kterou by však před sezónou coby divizní nováček určitě brali všemi deseti. Celkově lze tedy tento ročník hodnotit jako velmi úspěšný, což ještě navíc dokresluje fakt, že náš klub byl největším dodavatelem hráčů do Výběru Zlínského KFS, jež coby republikový vítěz a vítěz kvalifikačního kola v Irsku reprezentoval Českou republiku na amatérském EURU - Regions' Cupu ve španělské Galícii, kde tento výběr získal bronzové medaile!

DOROST - krajský přebor

4.místo 24 zápasů 16 2 6 79:60 50 bodů

- po podzimu se naši mladíci pohybovali na samotné špici tabulky, na jaře však přišel útlum a několik zbytečných porážek, nicméně konečné 4.místo je také velmi slušným výsledkem dokazujícím, že náš dorost dlouhodobě patří mezi nejlepší krajské týmy v této věkové kategorii

STARŠÍ ŽÁCI - krajský přebor

5.místo 20 zápasů 10 3 7 64:37 33 bodů

- u starších žáků stojí za velkou pochvalu jejich jarní forma, kdy touto částí sezóny prošly s jedinou porážkou, klobouk dolů. Střelecky se etabloval zejména Honza Fagulec, autor 3 hattricků byl s celkovými 14 góly naším nejlepším střelcem.

MLADŠÍ ŽÁCI - krajský přebor

7.místo 20 zápasů 9 0 11 47:68 27 bodů

- mladší žáci obstáli v tomto ročníku velmi slušně, konečné umístění je trochu daní za nižší efektivitu a produktivitu. Za velkou pochvalu pak stojí jejich vystoupení na mezinárodním turnaji v Rakousku, kde v pěkné konkurenci obsadili krásné 4.místo.

ŽÁCI 'B' - okresní přebor, sk. A

2.místo 18 zápasů 13 0 5 103:36 39 bodů

- po loňském triumfu obsadila naše žákovská juniorka tentokrát stříbrnou pozici, což stojí za pochvalu a potlesk. V této kategorii dostávali prostor méně vytížení hráči starších žáků z KP, doplněni pak o šikovné kluky z mladších žáků.

STARŠÍ / MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

- přípravky hráli bez počítání bodů, tudíž bez tabulek. Přesto bychom rádi poděkovali a pochválili trenéry i rodiče za vedení tréninků i zápasů, za což jim byly odměnou plná hřiště nadšených budoucích fotbalistů.

Ještě jednou všem přejeme hezkou dovolenou a krásné prázdniny!!!

Facebook

Aktuální články

Muži přivezli ze Vsetína doma ztracený bod a snad i sebevědomí

Muži v sobotu složili zdařilý reparát za nevydařenou koncovku posledního domácího zápasu v Rýmařovem a z horké valašské půdy díky...

Dorost v Uherském Brodě dokázal v okleštěné sestavě vzdorovat pouze poločas

Do Uherského Brodu přivezl trenér Veselý hodně zdecimovanou sestavu a na hřišti to bylo znát, domácí ve druhé půli naše kluky fyzicky...

Zlínský KFS svou letošní pouť v Regions´Cupu zakončil už v semifinále

Výběr Zlínského KFS bohužel loňskou spanilou jízdu Regions'Cupem nezopakuje, v republikovém semifinále hraném v Dolním Němčí podlehl...

Fotbal Partner