Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězná příprava v Újezdci

28.07.2019 | Ladislav Brslica

Druhý přípravný zápas se našim mužům vydařil víc, z Újezdce si přivezl těsnou výhru

Také druhé přípravné utkání sehráli naši muži s týmem 1-A třídy, tentokrát se představili v Újezdci-Těšově.
Na rozdíl od zápasu v Nedachlebicích trenérské duo Zapletal - Sečen poslali do první půle "zkušenější" sestavu, dorostenci tentokrát dostali šanci až v půli druhé.
A na hře to bylo znát, hrálo se hodně v pohybu, byť zpočátku víceméně jen mezi oběma šestnáctkami. Ovšem hned první gólovka skončila brankou, když si na parádní pas za obranu zaběhl Krajča a v pohodě skóroval. Poté nevyužil pěknou šanci po své vlastní individuální akci Kašík, jehož střelu vytáhl domácí golman na roh, z něhož opět Kašík hlavičkoval do břevna. V závěru poločasu se ke slovu dostal i Újezdec, když byl brankář Vitásek v naší brance nachytán lišáckou polostřelou/pololobem z velké dálky.
Jak bylo zmíněno - do druhé půle jsme poslali "mladé pušky" doplněné o Jardu Nováka a hned po pár minutách jsme díky Adamovi Bršlicovi odskočili na dvoubrankový rozdíl, když ten nejprve zužitkoval hezkou kombinační akci, vzápětí potrestal zavání domácích v jejich brankovišti. Jak rychle jsme vedení získali, tak jsme o něj i přišli - nejprve Újezdec využil nedůraz našeho stopera, následně domácí parádně zužitkovali přímý kop, jímž vyhnali pavouky ze šibenice naší branky, kterou ve druhé půli hájil Medek.
Závěr ovšem patřil našim barvám, v poslední minutě vstřelil vítěznou branku Jirka Štefka, takže jsme nakonec slavili zasloužené vítězství.

Újezdec- Těšov vs. SK Baťov 3:4 (1:1)

branky SKB: 2 Bršlica A., Krajča, Štefka

SKB: Vitásek R.(B) - Zapletal M., Bršlica P., Pěnička, Sotolář, Dvořáček, Bína Kašík, Ondráš, Vitásek, Krajča.

Do druhé půle nastoupili Medek (B), Novák, Holman, Štefka, Bršlica A.

 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS