Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko - tentokrát s oporou našich zadních řad Ondrou Žáčkem

06.09.2019 | Ladislav Brslica

Po derby s týmem Napajedel se nešlo nezeptat bývalého hráče Fatry Ondry "Žakyse" Žáčka na pár dojmů z tohoto vyhecovaného zápasu a samozřejmě na spoustu dalších věcí, včetně tradičních otázek na kabinu ;)

Jak hodnotíš derby s Napajedlama? 

Hodnotím ho jednoznačně kladně, protože máme 3 body v domácím prostředí. Musíme všichni uznat, že Napajedla nás v první půlce překvapila svou hrou, kdy velmi slušně kombinovala a vytvářela si gólové šance. Zlom bych našel v poločasové přestávce, kdy jsme si řekli, že jedině kombinační hrou a pohybem můžeme soupeře zlomit a tak se také stalo po dvou velmi pohledných gólech. Společné posezení po derby se pak u některých protáhlo až do ranních hodin.

 

Dlouho jsi v Napajedlích hrál a dokonce i někteří další hráči Baťova, proběhla v kabině nějaká sázka/motivace nebo nějaké “hecování” se soupeřem?

Společně s Aldou Skybou, Romanem Vitáskem a Martinem Zapletalem jsme jako dřívější hráči Fatry v rámci motivace do kabiny na zápas nabídli za výhru pohoštění v podobě kvalitního občerstvení. 

 

V kabině patříš už mezi zkušené hráče, jak vnímáš atmosféru v kabině? A co tréninky, jakou mají úroveň?

Atmosféra v kabině je momentálně ze všech sezon co jsem na Batově nejlepší. Za tím stojí skvělý vstup do soutěže a především početná účast na každé tréninkové jednotce. Tréninky jsou kvalitní a my hráči to doladíme svou pracovitostí a chutí se zlepšovat a neprohrávat v tréninkové jednotce pověstnou dvaceti korunu.

 

Co očekáváš od dalšího utkání s Holešovem?

Utkání s Holešovem je pro všechny v kabině výzva. Můžeme se dotáhnout na špici a předeším ukončit Holešovu sérii výher - a kde jinde než  před domácíma fanouškama.

 

Otázky na kabinu:

Kdo je v kabině nejvíc soutěživý?

Soutěživý je každý. Nikdo nechce beze snahy pravidelně  přispívat do kasy "drobné". Ovšem v kabině se najde pár známých podvodníčků, aby nemuseli platit. Tady to necháme bez konkrétního jmenování. Dotyčný se pozná, až si to bude číst.

 

Kdo je mistr na housle?

Ondřej Žako Žáček. Housle kdekoliv J.

 

Kdo je největší bolístko?

V kabině nejvíce tejpu spotřebuje Steve. Jako hlasité bolístko bych označil Pavla Bršlicu s jeho pověstným výkřikem ááááá při kontaktu s protihráčem. A jako poslední je tady "syndrom" Jardy Nováka známý jako poločasová střídání.

 

Kdo toho nejvíce naběhá?

Nejvíce toho naběhá Jakub Kašík. Vždy běží mimo skupinu vepředu a cituji jeho slova z letní přípravy "Běhat s váma ve skupině mi nic nedá".

 

Rychlootázky:

Pravá/levá? - Levá

Zimní/letní příprava? - Letní

Fotbalový styl Španělska/Anglie? - Anglie

Ronaldo/Messi? - Roberto Carlos J

Cholerik/flegmatik? – Flegmatik

 

Děkujeme za tvůj čas a přejeme hodně úspěchů v našem dresu J

 
Utkání

Muži A | Pátek 20.09.2019, 18:30
8. kolo
5:0
Baťov - Velké Karlovice
 
Muži A | Neděle 29.09.2019, 15:30
9. kolo
VS.
Štítná - Baťov
 
Aktuální články
Z Rožnova vezou starší žáci vybojované 3 body

Ani v Rožnově si naši žáci nepřipsali dvojité vítězství, tentokrát byli úspěšnější ti starší, když přivezli těsnou výhru....

 
Dorostenecké týmy opět úspěšné, byť sdružený tým až na penalty

Náš dorost si v krajském přeboru poradil na půdě trápícího se Rožnova pod Radhoštěm, byť se na výhru pořádně nadřel. To kluci ze...

 
Karlovice vzdorovaly hodinu, poté Vitásek odstartoval demolici

Celou hodinu trvalo ´dobývání obranné tvrze Velkých Karlovic, nakonec se však baťovským podařilo hosty vyprovodit pěti góly

 
Na slovíčko - dnes s naším oblíbeným záložníkem
 
Mužem 7. kola našeho KP zvolen Pavel Krajča
 
Rozhovor s Pavlem Krajčou ve Zlínském deníku
 
Také přípravky bojují naplno ;)
 
Pavel Krajča hattrickem sestřelil nováčka ze Slušovic
 
Výhru sdruženého dorosteneckého týmu zařídil čtyřgólový střelec Adam Bršlica
 
Dorost dál válí na obou frontách (+fotogalerie od Foto Brčko)
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS