Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko - tentokrát s oporou našich zadních řad Ondrou Žáčkem

06.09.2019 | Ladislav Brslica

Po derby s týmem Napajedel se nešlo nezeptat bývalého hráče Fatry Ondry "Žakyse" Žáčka na pár dojmů z tohoto vyhecovaného zápasu a samozřejmě na spoustu dalších věcí, včetně tradičních otázek na kabinu ;)

Jak hodnotíš derby s Napajedlama? 

Hodnotím ho jednoznačně kladně, protože máme 3 body v domácím prostředí. Musíme všichni uznat, že Napajedla nás v první půlce překvapila svou hrou, kdy velmi slušně kombinovala a vytvářela si gólové šance. Zlom bych našel v poločasové přestávce, kdy jsme si řekli, že jedině kombinační hrou a pohybem můžeme soupeře zlomit a tak se také stalo po dvou velmi pohledných gólech. Společné posezení po derby se pak u některých protáhlo až do ranních hodin.

 

Dlouho jsi v Napajedlích hrál a dokonce i někteří další hráči Baťova, proběhla v kabině nějaká sázka/motivace nebo nějaké “hecování” se soupeřem?

Společně s Aldou Skybou, Romanem Vitáskem a Martinem Zapletalem jsme jako dřívější hráči Fatry v rámci motivace do kabiny na zápas nabídli za výhru pohoštění v podobě kvalitního občerstvení. 

 

V kabině patříš už mezi zkušené hráče, jak vnímáš atmosféru v kabině? A co tréninky, jakou mají úroveň?

Atmosféra v kabině je momentálně ze všech sezon co jsem na Batově nejlepší. Za tím stojí skvělý vstup do soutěže a především početná účast na každé tréninkové jednotce. Tréninky jsou kvalitní a my hráči to doladíme svou pracovitostí a chutí se zlepšovat a neprohrávat v tréninkové jednotce pověstnou dvaceti korunu.

 

Co očekáváš od dalšího utkání s Holešovem?

Utkání s Holešovem je pro všechny v kabině výzva. Můžeme se dotáhnout na špici a předeším ukončit Holešovu sérii výher - a kde jinde než  před domácíma fanouškama.

 

Otázky na kabinu:

Kdo je v kabině nejvíc soutěživý?

Soutěživý je každý. Nikdo nechce beze snahy pravidelně  přispívat do kasy "drobné". Ovšem v kabině se najde pár známých podvodníčků, aby nemuseli platit. Tady to necháme bez konkrétního jmenování. Dotyčný se pozná, až si to bude číst.

 

Kdo je mistr na housle?

Ondřej Žako Žáček. Housle kdekoliv J.

 

Kdo je největší bolístko?

V kabině nejvíce tejpu spotřebuje Steve. Jako hlasité bolístko bych označil Pavla Bršlicu s jeho pověstným výkřikem ááááá při kontaktu s protihráčem. A jako poslední je tady "syndrom" Jardy Nováka známý jako poločasová střídání.

 

Kdo toho nejvíce naběhá?

Nejvíce toho naběhá Jakub Kašík. Vždy běží mimo skupinu vepředu a cituji jeho slova z letní přípravy "Běhat s váma ve skupině mi nic nedá".

 

Rychlootázky:

Pravá/levá? - Levá

Zimní/letní příprava? - Letní

Fotbalový styl Španělska/Anglie? - Anglie

Ronaldo/Messi? - Roberto Carlos J

Cholerik/flegmatik? – Flegmatik

 

Děkujeme za tvůj čas a přejeme hodně úspěchů v našem dresu J

 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
Muži vyrazí na přípravný turnaj do Lubné

V rámci letní přípravy se naši muži v sobotu 11.7. představí na tradičním turnaji Memoriál ing. Simona Musila v Lubné

 
Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!

Sezóna 2019-20 je definitivně za námi, doufejme že ta příští se již odehraje jak se sluší a patří - bez žádných zákazů a omezení -...

 
Turnaj přípravek Bobik Cup v Hluku

Poslední červnovou sobotu završily sezónu i naše přípravky, když si odskočily na turnaj do Hluku, kde se utkaly i s týmy, s nimiž se...

 
Zakončení sezóny se opět nadmíru vydařilo
 
Žáci se ma závěr sezóny utkali s Napajedly
 
Dorostu se na Gazda Cupu v Uherském Brodě příliš nevedlo
 
Turnaj ml. žáků a st. přípravek v Tlumačově nám úspěch nepřinesl
 
Oba žákovské týmy si se Starým Městem poradily
 
Mladší žáci v Bojkovicích bramboroví
 
Dorost v přípravě vysoko porazil Kozlovice
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS