Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na slovíčko - dnes s nejlepším kanonýrem dorostu posledních dvou sezón

21.10.2019 | Ladislav Brslica

K rozhovoru jsme si dnes vybrali jednu z vycházejících hvězd našeho klubu Adama Bršlicu, který v posledních dvou sezonách nabral skvělou střeleckou fazónu, když vloni nastřílel v dorosteneckém přeboru 22 branek, letos už je na polovině - dosud jich nasbíral 11. Několik branek se mu podařilo vstřelit i mezi dospělými, kam postupně nakukuje a dostává stále více příležitostí.

Zde jsou tedy jeho odpovědi:

1) Jak hodnotíš prohrané utkání v Boršicích?
No každopádně Boršice jsou pro nás odjakživa nepříjemný soupeř, což také ukazují výsledky s tímto mužstvem. V zápase nás provázela nejistota na míči, spousta ztrát a žádná vyložená šance, škoda toho gólu na konci, zápasu by asi slušela víc remíza.

2) Věkem jsi ještě dorostenec, ovšem jsi na každém zápase mužů  i dorostu. Je velký rozdíl mezi dorostem a A týmem? Jak to máš v mužstvu nastavené? Jak probíhají tréninkové procesy? Zvládáš všechno stíhat?
Mezi dorostem a A týmem je obrovský rozdíl, mužský fotbal je rychlejší, důraznější a celkově je tam o dost větší kvalita. Trénuju s A týmem a snažím se makat co jen to jde, abych mohl postupem času dostávat víc a víc možností naskočit do zápasu. Tréninkové procesy s A týmem jsou na vysoké úrovni, dokázal bych to přirovnat ke kvalitě, která byla ve Zlíně, když jsem tam působil. S tréninky jsem velmi spokojený a baví mě. Časově je pro mě tohle období velice náročné, ovšem dá se to zvládnout a stíhat i jiné aktivity.

3) Během soutěže dorostu patříš už druhou sezónou na špičku střelců. Čím si myslíš že to je? Jaké jsou tvé přednosti? A koho by jsi označil za svého dvorního nahravače?
Snažím se soustředit na každou příležitost která je mi v zápase nabídnuta. Dost mi pomohly i rady od trenérů, když mi radí, ať mám při zakončení klidnou hlavu. Za své přednosti považuji výšku, která mi dost pomáhá jak při zakončení ve vzduchu, tak při pokrytí balónu. Myslím si, že mi hodně sedí hra po boku Jirky Štefky, který patří mezi mé nejlepší kamarády a jde to poznat i na hřišti, minulou sezónu to byl ještě Jirka Sotolář, ale ten už je ročníkově hráč mužů.

4) S týmem dorostu ač po prohraném utkání s Mladcovou jste stále na 1. místě. Jak hodnotíš probíhající sezónu dorostu? Chcete obhájit opět 1. místo v dorostenecké kategorii? 
Myslím si, že sezónu dorostu máme rozběhlou docela dobře. Prohráli jsme pouze dva zápasy a ty jsme si prohráli sami, když do každého zápasu půjdeme naplno, neváhám o tom že vyhrajeme, kvalita týmu je totiž vysoká. Snad pro každého je příjemnější vyhrávat než prohrávat, takže ano, rádi bychom obhájili titul z minulého roku a myslím si, že mluvím za všechny když řeknu, že pro to uděláme maximum.

5) Také jsi prošel mládežnickými kategoriemi ve Zlíně, jak hodnotíš tuto zkušenost? Co ti to dalo? A jelikož jsi posledním ročníkem v mládeži, tak jaké jsou tvé ambice do mužského fotbalu?
Se Zlínem mám velice dobré zkušenosti, jak už jsem zmiňoval kvalita byla velmi vysoká, bylo to hodně náročné, ale jsem moc vděčný za tuto zkušenost. Určitě mě to zlepšilo po všech stránkách, ve Zlíně se vždy snažili zapracovat na všem, co danému hráči chybí. Mé ambice jsou na sobě neustále pracovat a dostat se do základní sestavy našeho A týmu.

6) Co si slibuješ od zápasu s nevyzpytatelnou Bystřicí? 
Zápas s Bystřicí by nás mohl znova poslat na vítěznou vlnu, na které jsme byli - když k zápasu přistoupíme zodpovědně a budeme hrát svou hru, tak si o výhru v tomto zápase nedělám starost
J.

 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
Muži vyrazí na přípravný turnaj do Lubné

V rámci letní přípravy se naši muži v sobotu 11.7. představí na tradičním turnaji Memoriál ing. Simona Musila v Lubné

 
Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!

Sezóna 2019-20 je definitivně za námi, doufejme že ta příští se již odehraje jak se sluší a patří - bez žádných zákazů a omezení -...

 
Turnaj přípravek Bobik Cup v Hluku

Poslední červnovou sobotu završily sezónu i naše přípravky, když si odskočily na turnaj do Hluku, kde se utkaly i s týmy, s nimiž se...

 
Zakončení sezóny se opět nadmíru vydařilo
 
Žáci se ma závěr sezóny utkali s Napajedly
 
Dorostu se na Gazda Cupu v Uherském Brodě příliš nevedlo
 
Turnaj ml. žáků a st. přípravek v Tlumačově nám úspěch nepřinesl
 
Oba žákovské týmy si se Starým Městem poradily
 
Mladší žáci v Bojkovicích bramboroví
 
Dorost v přípravě vysoko porazil Kozlovice
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS