Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hráčem 9. kola KP zvolen Adam Bršlica

09.10.2020 | Ladislav Brslica

Přestože na hřiště v Boršicích přišel až ve 30.minutě zápasu, stihl vstřelit 2 branky a výraznou měrou tak dopomohl baťovským k plnému bodovému zisku na půdě nepříliš oblíbeného soupeře. Také díky tomu získal Adam Bršlica titul Hráč kola, k čemuž mu srdečně gratulujeme.Jestli je tedy letošní rok krom pandemické situace něčím vyjímečný, tak tím, kolikrát se našim hráčům podařilo získat titul Hráč kola krajského přeboru. Po Honzovi Dvořáčkovi, Honzovi Gojšovi a Adamu Jakubowiczovi je Adam Bršlica už čtvrtým hráčem SKB, který za 8 odehraných kol tuto poctu získal.
Zde přinášíme rozhovor s Adamem:

Gratulace k hráči kola. V duelu v Boršicích jste se dlouho trápili, jak utkání probíhalo?
Děkuji. Už od začátku jsme všichni věděli že soupeře nesmíme podcenit a zodpovědně se na utkání připravit, do utkání jsme nevstoupili moc dobře a obdrželi dvě rychlé branky, ale potom jsme začali pracovat jako tým a výsledek vzešel v náš prospěch.
Tobě se podařilo vstřelit dvě branky, co jim předcházelo?
Tak první branka byla docela o štěstí, kdy mě Pavel Krajča vyslal přihrávkou sám na brankáře a já se jen snažil najít volný prostor, kudy by mohla střela projít, nakonec to tam po střele slabší nohou doskákalo. Při druhém gólu byl v hlavní roli Adam Jakubowicz, který utekl po lajně soupeři a připravil mi míč na malé vápno, na mně bylo už jen zakončit.
Tebe trenér Zapletal poslal do hry až po půlhodině hry, byl to Váš záměr?
Ne nebyl to záměr, trenér pouze reagoval na dění hry, kdy se zranil Honza Dvořáček.
Jak hodnotíš podzimní výsledky Baťova, určitě to mohlo být lepší, byly tam asi zbytečné ztráty?
Podzimní část byla zatím docela dobře rozjetá, až na nepovedený začátek sezóny, který jsme podcenili a přišli o cenné body, které by se teď hodily, ale jsme na dobré cestě a věřím, že těch smolných zápasů bude ubývat.
V pátek hrajete doma proti Morkovicím, to bude těžký protivník?
Morkovice nikdy nebyl jednoduchý soupeř, jsou o bod před námi a my bychom je rádi předskočili, jsem přesvědčený o tom, že každý z týmu udělá maximum pro vítězství.
Kde jsi začínal s fotbalem a kdo Tě k němu přivedl?
Už od malička působím zde, na Baťově, během mládežnického věku jsem prošel několik kategorií ve Zlíně a jsem velmi rád za tuto zkušenost. K fotbalu mě přivedl taťka, který je vlastně něco jako můj osobní trenér a řeší semnou každou maličkost, abych na hřišti předváděl co nejkvalitnější výkony, za to jsem mu samozřejmě velmi vděčný.
Na které trenéry rád vzpomínáš? Popiš nám svoji hráčckou kariéru?
Jako první se mi vybaví pan trenér Hábl, který mě velmi posunul jak jako hráče tak jako člověka, dále to byl pan trenér Löbb, oba půsubili ve Zlíně a rád na ně vzpomínám, opravdu my pomohli v dospívajícím věku a kdybych měl popsat současnost tak dost významně mě ovlivňuje nynější trenér Zapletal.
Jaké máš záliby a co nejvíc děláš ve volném času?
Letos jsem první rok na vysoké škole, jinak docela dost času trávím v areálu na Baťově, jelikož jsem nedávno začal s trénováním mladších žáků, ale vždy se najdu čas na kamarády a zábavu.
Bude se hrát zatím bez diváků, jak moc Vám to bude vadit? Myslíš si, že Vaši Ultras přijdou fandit alespoň za plot?
Situace to není příjemná, ale bohužel se s tím musíme smířit. Mně osobně diváci dodávají tu atmosféru, která by na fotbalových utkáních neměla chybět. Myslím se že kluci nás přijdou podpořit aspoň zpoza plotu a dodají nám potřebnou energii.
Myslíš si, že v pátek ministr Prymula ukončí fotbalové soutěže kvůli pandemii. A co říkáš na dění kolem COVID 19, např. fronty na testování v Baťovce?
Dle nejnovějších informací si budeme muset dát chvíli pauzu od soutěžních utkání a zlepšovat se hlavně po individuální stránce. Sám jsem se testování zúčastnil a myslím si že personál v Baťovské nemocnici dělá maximum pro to aby vše probíhalo rychle a důkladně.
Co říkáš na penaltu v Lize mistrů proti Slavii, kterou nechal sudí opakovat?
Bylo to nepříjemné rozhodnutí pro Slavii, která se projevovala velmi dobře celý zbytek utkání, ale takové věci k fotbalu patří a bohužel to bylo v neprospěch Slavie.
Kdo podle Tebe v této sezoně postoupí z KP do Divize?
Letošní sezóna je opravdu vyrovnaná a všechny celky ukazují že si zaslouží být v Krajském přeboru. Adepty na postup bych tipoval Luhačovice nebo Holešov, ale myslím že těmto týmům se dokážeme vyrovnat a také bojovat o postup do vyšší soutěže.

 
Aktuální články
Tréninky všech kategorií až do 2.11.2020 nakonec zrušeny

Snahou vedení SKB bylo umožnit hráčům (a to i těm nejmladším) i za současné velmi specifické situace absolvovat...

 
Nabídka klubových nálepek na auto

V těchto neradostných dnes přichází SKB s jednou zajímavou nabídkou, která může aspoň trošku zvednout náladu- ve spolupráci s naším...

 
Hráčem 10. kola KP byl s velkou převahou hlasů zvolen Roman Vitásek

Výborný výkon proti Morkovicím zajistil našemu gólmanovi Romanovi Vitáskovi titul Hráč 10.kola KP, gratulujeme!!!Zde s ním přinášíme...

 
Všechny tréninky v tomto týdnu ZRUŠENY
 
Všechny týmy teď čeká nejméně dvoutýdenní soutěžní pauza
 
Záložní tým ml.žáků si před nucenou pauzou připsal aspoň bod
 
Mladší žáci po vítězství ve Val.Kloboukách stoupají tabulkou
 
Starší žáci ve Valašských Kloboukách na domácí nestačili
 
Po zlepšeném výkonu ve druhé půli muži porazili Morkovice
 
Přípravky se v pondělí utkaly s Viktorkou
 
Utkání

Muži A | Pátek 09.10.2020, 18:30
10. kolo
4:1
Baťov - Morkovice
 
Muži A | Neděle 01.11.2020, 13:30
13. kolo
VS.
Nevšová - Baťov
 
Tabulky
1. Luhačovice 22
2. Holešov   19
3. Baťov 18
4. Slušovice 16
5. Morkovice 16
6. Nedašov 15
7. Napajedla 15
8. Kvasice 13
9. Štítná nVl 12
10. V. Karlovice 11
11. Nevšová 11
12. Bystřice pH 10
13. Val.Polanka  6
14. Boršice  5
Partneři
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS