Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Generálky na jarní část mužům ani dorostu příliš nevyšly

18.03.2019 | Ladislav Brslica

Jak muži, tak i dorost odehráli týden před zahájením jarní části sezóny svá poslední přípravná utkání, ani jednomu z nich se však nepodařilo zvítězit.

Nejprve v půl jedné začali svůj poslední zápas před zahájením mistrovských zápasů dorostenci SKB a pozvali si soupeře z nedaleké Mladcové. I přes několik absencí podali bojovný výkon, který ovšem na aktivně hrající hráče Mladcové nestačil a domácí tým tak odešel z hřiště s porážkou 0:2.

Muži sehráli svou generálku proti sousedním Napajedlům. I přes kvalitní výkon se jim z několika šancí branku vstřelit nepovedlo a protože se stejně vedlo i soupeři, zápas tak skončil spravedlivou remízou  0:0

Nám nezbývá než doufat, že ostré zápasy v příštím týdnu dopadnou o poznání lépe a dostencům i mužům přibudou body do tabulky.

Muži přivítají hned v pátek 23.3.2019 v 18.30hod. mužstvo Hluku, dorostenci zajíždí v neděli na horkou půdu do Bojkovic.

 
Utkání

Muži A | Neděle 18.08.2019, 16:30
3. kolo
4:2
Baťov - Provodov
 
Muži A | Neděle 25.08.2019, 16:30
4. kolo
VS.
Nedašov - Baťov
 
Aktuální články
V poháru postupujeme do čtvrtfinále

Ve středu 21.8. jsme v Nedachlebicích odehráli osmifinálový zápas Poháru Zlínského KFS, po hladkém vítězství postupujeme do dalšího...

 
Sdružený tým dorostu Tlumačov / SKB vstoupil do soutěže vítězně

Se zvýšeným zájmem jsme sledovali, jak se bude dařit novému sdruženému týmu dorostu Tlumačova a SK Baťova. První zápas byl...

 
Dorost v Loukách padl až na penalty

Dobrý výkon v Loukách stačil bohužel pouze na bod.

 
Přestřelka s Provodovem přinesla 3 body našim barvám
 
Rozhovor s Mužem 2.kola R.Vitáskem
 
Na slovíčko - tentokrát s Petrem Zapletalem
 
Na úvod plný bodový zisk z Nevšové
 
Vítězná příprava dorostu
 
2.kolo Poháru Zlínského KFS úspěšnou generálkou
 
Dorost se pomalu sžívá s velkou novinkou pro tuto sezónu
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS