4. kolo, sobota 04.09.2021, 15:00

FC BrumovSK Baťov

1:6 (1:1)
Ladislav Brslica | | Žáci

Ze žákovských týmů o víkendu bodově uspěli jen starší žáci

Tento víkend se ke slovu dostali jak žáci v krajském přeboru, tak záloha st.žáků v okresní soutěži. Nejvíce se dařilo "A" týmu starších žáků, kteří v Brumově zvítězili, mladší žáci stejně jako rezerva starších pak nejtěsnějším rozdílem svým soupeřům podlehli.

FC Brumov:

Horáček (B) - Hnilo, Černíček, Martinka, Brlica, Šerý, Hrubčík, Struhař, Sucháček, Dorňák, Bližňák, střídali Sáblík, Ševčík, Zimáček

SK Baťov:

Švenda (B) - Olejníček, Řehan, Zábojník, Pozzi, Olšák, Krkoška, Zpěvák, Doležel, Pšenčík, Phamcong, střídali Sanitrák, Keclík, Marčík, Vodárek (B)

Branky: 28.,50.,54. Krkoška, 47.,67. Pozzi, 69. Olšák

Rozhodčí: Pavel Bartoň

Diváci: 38

Stadion: UT Brumov

Komentář

Po odloženém domácím zápase se Slavičínem nastoupili žáci fotbalového oddílu SK Baťov opět u soupeře, tentokrát v Brumově. První poločas se odehrával uprostřed hřiště, domácí ani hosté se nedostávali do větších šancí. Klidný průběh se změnil až ve 28. minutě po krásné akci hostů, když se z voleje po centru ze strany krásně trefil Krkoška. Po pár minutách však brankář Švenda nedosáhl na technický oblouček a do kabin se šlo za smírného skóre 1:1.

Po přestávce se hostující tým zlepšil, hráči začali hrát po stranách a začaly padat i  další góly. Ve 47. minutě se prosadil svým důrazem Pozzi, v 50. obloučkem z 25 metrů pod břevno Krkoška a v 54. zkompletoval tentýž hráč svůj hattrick. Šance měli i domácí, ale obrana s brankářem Vodárkem dokázala odolat.

V rozhodnutém zápase ještě krátce před koncem prokličkoval Pozzi a zvýšil náskok na 5:1 a v samotném závěru se pod břevno ze strany trefil Olšák a zápas skončil zaslouženým vítězstvím hostů 6:1.

Ohlasy

SK Baťov:

Libor Zapletal, trenér SKB: ":  V první části zápasu se nám nedařila hra po stranách, spoustu míčů jsme ztratili nepřesnostmi a zbytečným kličkováním. Hráče bych pochválil zejména za druhý poločas, kdy dokázali plnit taktické pokyny. Střelecky se prosadili Krkoška a Pozzi, kteří své šance proměnili v branky. Dobrý výkon a nasazení předvedli Olšák a Marčík, kteří by svou bojovností mohli jít příkladem."

Statistiky

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK
12 Doležel Zbyněk Z 0 0 0 0
8 Keclík David Z 0 0 0 0
9 Krkoška Vojtěch Z 0 3 0 0
11 Marčík Michael Z 0 0 0 0
2 Olejníček Filip U 0 0 0 0
7 Olšák Jakub O 0 1 0 0
17 Phamcong Dat Z 0 0 0 0
6 Pozzi Vojtěch U 0 2 0 0
14 Pšenčík Tadeáš Z 0 0 0 0
4 Řehan David O 0 0 0 0
3 Sanitrák Ondřej Z 0 0 0 0
5 Zábojník Filip Z 0 0 0 0
10 Zpěvák Jan O 0 0 0 0

Vysvětlivky sloupců

Brankáři

  • # - číslo dresu
  • MIN - počet odchytaných minut
  • INK - počet inkasovaných gólů
  • ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

  • # - číslo dresu
  • Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
  • MIN - počet odehraných minut
  • G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Facebook

Aktuální články

S torzem sestavy vzdorovali muži vítězi naší divize jen poločas, druhou půli už Strání ovládlo

Vyrazit bojovat o zlatý bod záchrany k nejlepšímu celku naší soutěže s takovým torzem sestavy jako jsme vyrazili my by se za normálních...

Dorost svůj stín nepřekročil a připsal si porážku i v posledním zápase sezóny

V zápase, ve kterém už prakticky o nic nešlo, nastoupili v baťovském dresu i někteří starší žáci, aby ochutnali, co je příští sezonu...

Muži si z Holešova po porážce 0:2 kýžený 'zlatý' bod nepřivezli

Přestože se z hlediska sestupové matematiky zdá být našich 30 bodů dostatečných, úplnou jistotu by nám po uplynulém víkendu dodal jen...

Fotbal Partner