4. kolo, sobota 04.09.2021, 15:00

FC BrumovSK Baťov

1:6 (1:1)
Ladislav Brslica |

Ze žákovských týmů o víkendu bodově uspěli jen starší žáci

Tento víkend se ke slovu dostali jak žáci v krajském přeboru, tak záloha st.žáků v okresní soutěži. Nejvíce se dařilo "A" týmu starších žáků, kteří v Brumově zvítězili, mladší žáci stejně jako rezerva starších pak nejtěsnějším rozdílem svým soupeřům podlehli.

FC Brumov:

Horáček (B) - Hnilo, Černíček, Martinka, Brlica, Šerý, Hrubčík, Struhař, Sucháček, Dorňák, Bližňák, střídali Sáblík, Ševčík, Zimáček

SK Baťov:

Švenda (B) - Olejníček, Řehan, Zábojník, Pozzi, Olšák, Krkoška, Zpěvák, Doležel, Pšenčík, Phamcong, střídali Sanitrák, Keclík, Marčík, Vodárek (B)

Branky: 28.,50.,54. Krkoška, 47.,67. Pozzi, 69. Olšák

Rozhodčí: Pavel Bartoň

Diváci: 38

Stadion: UT Brumov

Komentář

Po odloženém domácím zápase se Slavičínem nastoupili žáci fotbalového oddílu SK Baťov opět u soupeře, tentokrát v Brumově. První poločas se odehrával uprostřed hřiště, domácí ani hosté se nedostávali do větších šancí. Klidný průběh se změnil až ve 28. minutě po krásné akci hostů, když se z voleje po centru ze strany krásně trefil Krkoška. Po pár minutách však brankář Švenda nedosáhl na technický oblouček a do kabin se šlo za smírného skóre 1:1.

Po přestávce se hostující tým zlepšil, hráči začali hrát po stranách a začaly padat i  další góly. Ve 47. minutě se prosadil svým důrazem Pozzi, v 50. obloučkem z 25 metrů pod břevno Krkoška a v 54. zkompletoval tentýž hráč svůj hattrick. Šance měli i domácí, ale obrana s brankářem Vodárkem dokázala odolat.

V rozhodnutém zápase ještě krátce před koncem prokličkoval Pozzi a zvýšil náskok na 5:1 a v samotném závěru se pod břevno ze strany trefil Olšák a zápas skončil zaslouženým vítězstvím hostů 6:1.

Ohlasy

SK Baťov:

Libor Zapletal, trenér SKB: ":  V první části zápasu se nám nedařila hra po stranách, spoustu míčů jsme ztratili nepřesnostmi a zbytečným kličkováním. Hráče bych pochválil zejména za druhý poločas, kdy dokázali plnit taktické pokyny. Střelecky se prosadili Krkoška a Pozzi, kteří své šance proměnili v branky. Dobrý výkon a nasazení předvedli Olšák a Marčík, kteří by svou bojovností mohli jít příkladem."

Statistiky

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK
12 Doležel Zbyněk Z 0 0 0 0
8 Keclík David Z 0 0 0 0
9 Krkoška Vojtěch Z 0 3 0 0
11 Marčík Michael Z 0 0 0 0
2 Olejníček Filip U 0 0 0 0
7 Olšák Jakub O 0 1 0 0
17 Phamcong Dat Z 0 0 0 0
6 Pozzi Vojtěch U 0 2 0 0
14 Pšenčík Tadeáš Z 0 0 0 0
4 Řehan David O 0 0 0 0
3 Sanitrák Ondřej Z 0 0 0 0
5 Zábojník Filip Z 0 0 0 0
10 Zpěvák Jan O 0 0 0 0

Vysvětlivky sloupců

Brankáři

  • # - číslo dresu
  • MIN - počet odchytaných minut
  • INK - počet inkasovaných gólů
  • ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

  • # - číslo dresu
  • Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
  • MIN - počet odehraných minut
  • G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Facebook

Aktuální články

V sobotu 4.2. pořádá SKB již 26.ročník mezinárodního Memoriálu M.Hlobila

Fotbalový klub SK Baťov 1930 si dovoluje pozvat všechny příznivce fotbalu na již 26.ročník prestižního mezinárodního turnaje mladších...

Aktualizace přípravných zápasů našeho A-týmu před jarní částí sezóny

Zimní příprava se přehoupla do své druhé části a my vám dnes přinášíme přehled přípravných zápasů našeho A-týmu. Dobrou zprávou...

Dalším z baťovských hráčů ve výběru pro amatérské Euro je Kuba Kašík

Deník v seriálu představuje hráče fotbalového Výběru Zlínského KFS, který se kvalifikoval na amatérské mistrovství Evropy. Osmým...

Fotbal Partner