Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mezinárodní turnaj přípravek ovládly mladé naděje FC Slovácko

06.05.2019 | Ladislav Brslica

Již 24.ročník mezinárodního turnaje mladších a starších přípravek "O pohár osvobození města Otrokovice" je minulostí, obě kategorie měly stejného vítěze, což jednoznačně určilo i vítěze celkového.

Více než dvě stovky mladých fotbalových nadějí (deset družstev mladší a deset družstev starší přípravky) z České republiky a Slovenska změřilo první květnovou sobotu své síly v rámci XXIV. ročníku Mezinárodního fotbalového turnaje mladších a starších přípravek „O pohár osvobození města Otrokovice“, konaného pod záštitou starostky města Otrokovice Hany Večerkové a předsedy SK Baťov 1930 z. s. Vlastimíra Hrubčíka. Turnaj se konal ve Sportovním areálu Baťov, hrálo se tradičně na čtyřech hřištích (2x přírodní tráva mladší přípravka a 2x hřiště s umělým povrchem IV. generace – starší přípravka) ve dvou skupinách po pěti týmech. Po dopolední přestávce, kdy skončily zápasy ve skupinách, pokračoval turnaj zápasy o umístění.
K vidění byly urputné boje fotbalových benjamínků i hráčské umění těchto začínajících fotbalistů. Přestože počasí letos nepřálo tak jako v uplynulých ročnících, tribuny byly opět plné fandících rodičů – i když jsme se lehkým přeháňkám nevyhnuli, všichni si určitě oddechli, že slibované ochlazení s deštěm přišlo až v neděli.
Celkovým vítězem a „ročním“ majitelem putovního poháru se součtem umístění mladší a starší přípravky stali mladí fotbalisté FC Slovácko, kteří odsunuli obhájce loňského triumfu  Třinec na druhé místo. Mladší přípravka SK Baťov 1930 obsadila v silné konkurenci desáté místo, když v boji o umístění podlehli chlapci družstvu 1. FC Slovácko II. Starší přípravka skončila na slušném sedmém místě po závěrečném vítězství nad Přerovem. Mladé naděje pořádajícího SK Baťov 1930 z. s. tak získaly v turnaji určitě cenné fotbalové zkušenosti.
Na uskutečnění letošního ročníku mezinárodní mládežnické akce „O pohár osvobození města Otrokovice“ mají kromě obětavosti organizátorů, pořadatelů a rozhodčích z řad členů SK Baťov 1930 z. s. významný podíl město Otrokovice a Zlínský kraj, dále patří poděkování zlínskému KFS a FAČR, díky nimž se turnaj mohl uskutečnit na výborné úrovni.

Mladší přípravka celkové pořadí:
1. FC Slovácko
2. FK Fotbal Třinec
3. FC Viktoria Otrokovice
4. FK Dubnica nad Váhom
5. SK Hanácká Slavia Kroměříž
6. FK Lokomotíva Trnava
7. FC Slavoj Olympia Bruntál
8. FC Fastav Zlín
9. 1. FC Slovácko II
10. SK Baťov 1930
Nejlepší hráč: Marek Václav (FC Slovácko)
Nejlepší brankář: Adam Srnec (FK Dubnica)
Nejlepší střelec: Matias Ščigel (FK Fotbal Třinec)

Starší přípravka celkové pořadí:
1. FC Slovácko
2. FK Fotbal Třinec
3. SK Hanácká Slavia Kroměříž
4. FK Lokomotíva Trnava
5. FK Dubnica nad Váhom
6. FC Fastav Zlín
7. SK Baťov 1930
8. Přerov
9. SK Zlín 1931
10. FC Viktoria Otrokovice
Nejlepší hráč: Filip Polášek (FC Slovácko)
Nejlepší brankář: Tomáš Bočko (FK Dubnica)
Nejlepší střelec: Šimon Baláž (FC Slovácko)


Hynek Bršlica, členové organizačního výboru turnaje

 
Utkání

Muži A | Pátek 06.09.2019, 18:30
6. kolo
3:0
Baťov - Holešov
 
Muži A | Pátek 20.09.2019, 18:30
8. kolo
VS.
Baťov - Velké Karlovice
 
Aktuální články
Naši žáci v dohrávce 2.kola přivítali Kunovice

Ve středu 11.9. naši žáci přivítali v dohrávce 2.kola své vrstevníky z Kunovic a starší bohužel opět vyšli bodově naprázdno,...

 
V Poháru Zlínského KFS jdeme do semifinále!!

Ve středu 11.9. jsme v Dolním Němčí (I.A třída) odehráli čtvrtfinalové utkání Poháru a po jasném vítězství postupujeme do...

 
Hlasuj pro Žakyse v anketě Gól měsíce !!!

Na přiložené webové adrese je možno hlasovat pro gól Ondry Žáčka z utkání s Holešovem v anketě Gól měsíce na stránkách Přihraj.cz.

 
Starším žákům se ve Zlíně nevedlo, body přivezli jen mladší
 
Sdružený tým dorostu si připsal další výhru, Kněžpoli nasázel 5 gólů
 
Dorost přivezl 3 body i z horké půdy v Kunovicích
 
Muži po velmi dobrém výkonu zdolali Holešov
 
Na slovíčko - tentokrát s oporou našich zadních řad Ondrou Žáčkem
 
Pavel Krajča nejlepším akademickým futsalistou roku 2019
 
Z Hluku dorost přivezl vysokou výhru
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS